Młodsza, przyrodnia siostra Kate Moss idzie w jej ślady! Lottie Moss ma już na koncie kilka kampanii, teraz wystąpiła w sesji promującej kostiumy kąpielowe. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę doskonale!

Kate Moss pozuje topless w kolekcji Kim Kardashian

Lottie jest influencerką

23- letnia przyrodnia siostra od kilku lat próbuje swoich sił w modelingu. Niedawno na stałe przeniosła się do Los Anegeles, gdzie aktualnie przygotowuje kampanię reklamową dla jednych ze znanych marek, produkujących m.in. kostiumy kąpielowe. Brand „Pretty Little Thing” jest kupowany przez młode kobiety na całym świecie.

Lottie Moss, choć nie chodzi tak często po wybiegach, jak jej starsza siostra, bierze za to udział w sesjach zdjęciowych. Ma na swoim koncie kampanie dla m.in. Armaniego. Największą karierę robi jednak na swoim Instagramie, gdzie wrzuca masę fotek.

Choć wróżono wielką karierę siostrze Kate Moss, to jednak Lottie nigdy nie dorówna ilością angaży siostrze. Kate także nigdy nie wystąpiła z młodszą siostrą w żadnej sesji, a to z pewnością przyniosłoby jej dodatkową sławę.

Hollywood, -, Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Hollywood, – Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

HollywoodCredit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Fot. Ginsburg-Garcia-Vibbert/X17agency / X17 / Forum

Kate Moss z córką w Londynie

Kate Moss z córką w Londynie fot. Forum/Backgrid