Brytyjski Daily Mail donosi, że między Kate Moss (50 l.) i Skipem Marleyem (27 l.) iskrzy. Dwójka została sfotografowana w Turcji, gdzie wnuk Boba Marleya dawał koncert. Podobno modelka po występie wskoczyła na scenę rozentuzjazmowana.

Skip Marley występowała podczas inauguracji festiwalu kulturalnego „Med Bodrum” w tureckim kurorcie wakacyjnym, gdzie modelka bywa co roku. Kate Moss, która regularnie odwiedza Bodrum była na koncercie z przyjaciółką Rosemary Ferguson (48 l.) i jej mężem.

Kate Moss wyrzuciła narzeczonego z domu. Co zrobił hrabia?

Nic nie wskazywało na to, że wieloletni chłopak Kate Moss, hrabia Nikolai von Bismarck (37 l.) jest z nią w Turcji. Nie wiadomo co dzieje się w ich relacji, bo chociaż uczestniczył w jej 50. urodzinach w Paryżu, zeszłego lata widziano arystokratycznego fotografa wracającego do swojego paryskiego hotelu z modelką Camille Rowe (33 l.).

Skip Marley i Kate Moss

Wychowany w Miami Skip Marley jest synem córki Boba Marleya, Cedelli. Dotychczas uważano go za singla, gdyż wcześniej był romantycznie związany z amerykańską piosenkarką H.E.R..

Nowy – potencjalny – romans 50-letniej Kate Moss wzbudza wiele emocji. W sieci pojawiają się komentarze o różnicy wieku. Jednak czy już nie przyzwyczailiśmy się, że starsze kobiety są w związkach z młodszymi mężczyznami? Cher, Susan Sarandon, Kate Moss… I jest to równie normalne, jak związek starszych mężczyzn z młodymi kobietami.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: