Dakota Johnson (33 l.) i jej chłopak Chris Martin (45 l.) zostali sfotografowani podczas spaceru z psami po plaży w Malibu w Kalifornii. Para wygląda na szczęśliwych, starając się być z daleko od fleszy i blichtru Hollywood. Para, która spotyka się od 4 lat, wcześniej Martin związany był z Gwyneth Paltrow, z którą ma dzieci.

Słynna mama Dakota Johnson świętuje 65. urodziny!

Para w luźnych stylizacjach spacerowała po plaży na boso. Paparazzi uchwycili moment, gdy para przytulała się do siebie, wyglądając na bardzo szczęśliwych i zrelaksowanych. Chris Martin spędza czas na odpoczynku, gdyż niedawno miał problemy ze zdrowiem.

Dakota Johnson i Chris Martin razem na plaży

Chris został niedawno zmuszony do odwołania 8 koncertów swojego zespołu Coldplay w Brazylii po tym, jak zachorował na poważną infekcję płuc. Słynna grupa miała zagrać 2 koncerty w Rio de Janeiro w Brazylii 11 i 12 października oraz sześć kolejnych w Sao Paolo w Brazylii między 15 a 22 października. Aktualnie wszystkie zostały przełożone na 2023 rok.

Dakota Johnson po raz pierwszy tak szczerze o związku z Martinem

Grupa wydała oświadczenie na Twitterze i Instagramie, ujawniając, że koncerty zostały przełożone ze względu na fakt, że frontman bandu Chris Martin zachorował na infekcję płuc:

Z głębokim żalem zostaliśmy zmuszeni odłożyć nasze nadchodzące koncerty […] Chris został poddany ścisłemu zaleceniu lekarza, aby odpoczywał przez następne 3 tygodnie.

Dakota Johnson na Festiwalu w Wenecji fot. Reuters / Forum

Dakota Johnson na Festiwalu w Wenecji fot. Reuters / Forum

Dakota Johnson i Chris Martin na plaży

Dakota Johnson i Chris Martin na plaży