Gwyneth Paltrow (46 l.) przed laty rozeszła się ze swoim byłym mężem Chrisem Martinem, chodź nadal ma pewien wpływ na jego życie miłosne. Us Weekly donosi, że świat powinien podziękować Gwyneth za to, że zmusiła Martina do pogodzenia się ze swoją dziewczyną Dakotą Johnson. Ich związek podobno rozpadł się tego lata. Dzięki byłej żonie Martin na powrót jest szczęśliwy razem z obecną dziewczyną – Dakotą.

To jest CHORE tak Gwyneth Paltrow nazywa byłego męża

Gwyneth Paltrow bawi się w swatkę, naprawia związek byłego męża

Odnowiony romans Dakoty Johnson i Chrisa Martina pojawił się na pierwszych stronach gazet w zeszłym tygodniu, po tym jak Martin udał się na randkę z Dakotą Johnson podczas dwóch imprez z rzędu. Podobno sama Gwyneth musiała przekonywać Chrisa by nie zaprzestawał starań o aktorkę 50 Twarzy Greya. Para, której swatką została była żona wokalisty widziana  była w Hamptons. Jak doniósł informator „Gwyneth jest tą, która ich do tego zmusiła”. Gwyneth zobowiązała się sprawić, by Dakota poczuła się częścią ich rodziny.

Zarówno Dakota jak i Chris bardzo dbają o swoją prywatność, parę rzadko można spotkać wspólnie. Być może za sprawą interwencji Gwyneth romansujący zakochani będą częściej pokazywać się publicznie i nie szczędzić czułości. W końcu kto jak nie była żona będzie dawać rady Dakocie. 

Gwyneth Paltrow Chris Martin

fot. Forum/Backgrid

fot. Forum, Backgrid USA

Fot.Forum

Czy przyjaźń byłej z obecną nie jest przedziwna?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dakota Johnson i Chris Martin przyłapani na czułościach (ZDJĘCIA)

Poważnie?! Chris Martin i Gwyneth Paltrow&(FOTO)

Gwyneth Paltrow wyszła za mąż! Na ślub nie zaprosiła bardzo bliskiej osoby!