Wstrząsający rozwój sytuacji, najnowsze raporty sugerują, że Jamie Foxx jest „częściowo sparaliżowany i ślepy” po powikłaniach związanych ze szczepionką.

Jamie Foxx oślepł i dostał paraliżu

Jamie Foxx ma powikłania po szczepionce? Zaniepokojenie wśród fanów narasta wraz z nowymi doniesieniami, sugerującymi, że gwiazdor Hollywood Jamie Foxx zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Według najnowszych informacji, tajemnicza choroba sprawiła, że aktor jest „częściowo sparaliżowany” i „ślepy”.

Jamie Foxx od niemal miesiąca przebywa w szpitalu. Teraz przerywa milczenie

Początkowo rodzina Foxxa określiła jego stan jako „powikłanie medyczne” i zapewniła opinię publiczną, że jest na drodze do powrotu do zdrowia. Jednak nie udostępniono dalszych szczegółów na temat jego stanu zdrowia. Brak przejrzystości w sprawie stanu Foxxa wywołał zaniepokojenie i niepokój wśród jego fanów.

Wbrew oficjalnym doniesieniom rodziny, Hollywoodzki dziennikarz AJ Benza w artykule na stronie okmagazine.com ujawnił informacje uzyskane od osoby bliskiej Foxxowi. Według raportu Benzy, po przyjęciu szczepionki przeciwko Covid-19 Foxx zmagał się z serią powikłań, które doprowadziły do jego obecnego stanu zdrowia.

Dodatkowo, ostatnie doniesienia sugerują, że Foxx przebywał w ośrodku rehabilitacji fizycznej od końca kwietnia. Obecność aktora w placówce rehabilitacyjnej budzi pytania dotyczące powagi i długoterminowych konsekwencji jego stanu zdrowia.

Jamie Foxx NADAL przebywa w szpitalu po „medycznej komplikacji”

Mimo obaw dotyczących zdrowia Foxxa, można odnotować pozytywne wydarzenia. W zeszłym miesiącu córka Foxxa, Corinne, uspokoiła fanów, informując, że ojciec powraca do zdrowia w domu. Krótko potem ogłoszono ekscytującą wiadomość – Foxx wraz z córką poprowadzi nowy teleturniej dla FOX Entertainment. Premiera programu planowana jest na rok 2024 i będzie obejmować występy nieznanych krewnych celebrytów w duecie z ich znanymi członkami rodziny. Uczestnicy będą mieli szansę wygrać nawet 100 000 dolarów, poprawnie identyfikując ukrytych celebrytów.

Jamie Foxx pozuje przy ścianie

Jamie Foxx/fot. Forum

Jamie Foxx na ściacne

Jamie Foxx/fot. Forum