Jamie Foxx (55 l.) nadal pozostaje w szpitalu tydzień po tym, jak „doświadczył komplikacji medycznych”, które zmusiły go do zaprzestania kręcenia swojego filmu dla Netflixa z Cameron Diaz „Back in Action”. Aktor i laureat Oscara nadal przebywa w placówce medycznej w Atlancie (stan Georgia) i przechodzi testy, podczas gdy lekarze szukają odpowiedzi na pytanie, co spowodowało „problem”.

Cameron Diaz znów odchodzi z aktorstwa. I to przez Jamiego Foxxa?

Chcieliśmy się tym podzielić, mój ojciec, Jamie Foxx, miał wczoraj komplikacje medyczne […] Na szczęście dzięki szybkiej akcji i wielkiej opiece jest już na dobrej drodze do wyzdrowienia, powiedziała w oficjalnym oświadczeniu jego córka Corinne.

Jamie Foxx od tygodnia leży w szpitalu

Jamie Foxx dzień przed rzeczonym incydentem przebywał na planie filmu z Cameron Diaz, „Back in Action”. Jak wiadomo produkcja filmu Foxxa i Diaz jest naznaczona samymi nieszczęściami. Po zwolnieniach i kontrowersjach, teraz produkcja została podobno „zamknięta” w środę w następstwie trudnej sytuacji Foxxa.

Zakochani Jamie Foxx i Katie Holmes – to był związek!

Jednak jego dubler został sfotografowany na planie następnego dnia, gdy produkcja ruszyła ponownie pod jego nieobecność. 

Rodzina Jamiego Foxxa nie podała żadnych nowych informacji, jednak w sieci wiele gwiazd zaprzyjaźnionych z aktorem „wysyła” mu dobre życzenia siły i powrotu do zdrowia. Czyżby był poważniej chory, niż nam się wydaje?