82-letni Al Pacino po raz czwarty zostanie tatą. Jak donoszą amerykańskie media 29-letnia dziewczyna aktora, Noor Alfallah, jest w 8. miesiącu ciąży.

Laureat Oscara ma już córkę Julie (33 l.) z Jan Tarrant, a także bliźnięta Olivię i Antona (22 l.) z aktorką i wieloletnią ukochaną Beverly D’Angelo. Dla Noor Alfallah będzie to pierwsze dziecko.

28-letnia eks Micka Jaggera jest teraz z Alem Pacino

Po raz pierwszy Pacino i Alfallah zostali sfotografowani na randce w kwietniu 2022 roku. Okazało się jednak, że para spotykała się po cichu już od czasu pandemii COVID-19.

Pacino i Noor zaczęli się spotykać podczas pandemii. Alfallah znana jest z tego, że umawia się głównie z bardzo bogatymi, starszymi mężczyznami… Jest z Alem od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się dogadują […] Różnica wieku nie wydaje się stanowić problemu, mimo że jest starszy od jej ojca, wyznało źródło w rozmowie z TMZ.

Al Pacino oczekuje dziecka z Noor Alfallah

Przypominamy, że najlepszy przyjaciel aktora, Robert De Niro, również niedawno powitał na świecie swoje 7. dziecko ze swoją dziewczyną Tiffany Chen (46 l.)

Al Pacino zajada kolację z kilka dekad młodszą dziewczyną

Noor Alfallah przed związkiem z Pacino była związana z Mickiem Jaggerem, z którym spotykała się, gdy rockman miał 74 lata, a ona miała zaledwie 22 lata, a także znana jest z romansu z miliarderem Nicolasem Berggruenem (60 lat).