We wtorek, 28 listopada na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym zmarł 56-letni projektant mody Gabriel Seweryn, którego widzowie mogą kojarzyć jako barwną postać z kontrowersyjnego programu „Królowe Życia”. Przez kilka sezonów występował tam ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem. Mężczyzna zmarł w szpitalu, krótko po tym, jak opublikował na Instagramie live, w którym informował fanów, że mimo wezwania karetki odmówiono mu pomocy. Ostatecznie do szpitala zawieziono go taksówką. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik pogotowia w Głogowie, który w rozmowie z Plejadą wyjaśnił, że mężczyźnie nie udzielono pomocy ze względu na agresywne zachowanie:

Tam nie było sytuacji, że nie udzielono pomocy, ponieważ zespół ratownictwa medycznego był na miejscu. Chciał panu Sewerynowi udzielić pomocy, ale niestety zarówno pacjent, jak i osoby, które z nim były, zachowywały się tak agresywnie w stosunku do zespołu ratownictwa medycznego, że tam interwencję podejmowała policja. Z uwagi na to, że zespół ratownictwa medycznego był w zagrożeniu, wycofał się z miejsca wezwania.

W sprawie śmierci 56-latka złożono zawiadomienie do prokuratury. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy potwierdziła, że podjęto już odpowiednie czynności oraz zostanie wykonana sekcja zwłok zmarłego.

Przyjaciele Gabriela Seweryna zdradzają, co działo się krótko przed jego śmiercią! „Czuł, że umrze”

Sąsiedzi przeszli piekło z Gabrielem Sewerynem i jego partnerem?! Szokujące relacje

Odkąd media obiegła informacja o śmierci Gabriela, coraz więcej osób zabiera głos komentując zarówno jego ostatnie, wstrząsające nagranie jak i poczynania przed śmiercią. Teraz portal myglogow.pl przedstawił szokujące relacje sąsiadów Seweryna, którym projektant ze swoim partnerem uprzykrzał życie licznym imprezami:

Praktycznie tak się działo od czasu, gdy kilka lat temu zamieszkał z nowym partnerem. Niestety, trzeba przyznać, że bardzo źle się prowadzili, a Gabriel ostatnio bardzo źle wyglądał. Tutaj nawet w nocy przychodzili do nich jacyś ludzie, dzwonili do domofonów, nie dawali nam spać

Sąsiedzi słyszeli jednak nie tylko głośne imprezy. Według ich relacji, między mężczyznami dochodziło do równie głośnych kłótni, a nawet rękoczynów i bijatyk, przez które do mieszkania projektanta wielokrotnie była wzywana policja. To jednak nie koniec bolączek – z relacji mieszkańców wynika, że 56-latek nie szanował wspólnej przestrzeni w bloku i wystawiał przed drzwi śmieci oraz meble, o których uprzątnięcie nie można było się doprosić:

Nie można się było doprosić, aby to uprzątnęli. Jeszcze teraz stoją na korytarzu części rozebranych mebli, w których leżą śmieci, a nawet ludzkie włosy – czytamy na portalu.

Jednocześnie część sąsiadów przyznaje, że gehenna rozpoczęła się wraz z pojawieniem się nowego partnera w życiu Gabriela. Wcześniej 56-latek nie sprawiał problemów:

Był bardzo fajnym człowiekiem. Nigdy problemu nie stwarzał. Zawsze się kłaniał – mówi jeden z sąsiadów „Faktowi”.

Pilne! Nowe informacje ws. śmierci Gabriela Seweryna – do akcji wkracza prokuratura!

pasekkozak

Rafał Grabias żegna Gabriela Seweryna. Tworzyli związek przez 18 lat

Gabriel Seweryn z nowym partnerem na premierze spektaklu "Gwiazda"

Gabriel Seweryn z nowym partnerem na premierze spektaklu „Gwiazda” fot. Gałązka/AKPA

Gabriel Seweryn z nowym partnerem na premierze spektaklu "Gwiazda"

Gabriel Seweryn z nowym partnerem na premierze spektaklu „Gwiazda” fot. Gałązka/AKPA

Gabriel Seweryn z nowym partnerem w teatrze

Gabriel Seweryn z nowym partnerem w teatrze fot. Gałązka/AKPA

Gabriel Seweryn z nowym partnerem

Gabriel Seweryn z nowym partnerem fot. Gałązka/AKPA