Jessica Simpson (39 l.) napisała autobiografię. Książka „Open book” trafi do sprzedaży w lutym. Już teraz w sieci pojawiły się pierwsze, szokujące fragmenty pamiętnika gwiazdy.

Jessica Simpson szokująco o swoim dzieciństwie i alkoholizmie: była seksualnie wykorzystywana jako 6-latka

15 lat temu Jessica była jedną z najbardziej popularnych gwiazd Ameryki. Z cudownego, utalentowanego dziecka wyrosła śliczna dziewczyna – idealnie pasująca do amerykańskiego snu. Szczupła, seksowna blondynka robiła karierę topiąc się w alkoholu i innych używkach.

WOW, ale TALIA! Pół roku po urodzeniu dziecka Jessica Simpson pokazuje, jak schudła

Dziś Jess szczerze opowiada o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa i młodości. Jej pierwsze koszmarne wspomnienia wiążą się z czasem, gdy była dzieckiem. Miała 6 lat, gdy wraz z rodzicami odwiedzała ich przyjaciół. Jak wspomina, nocowała wtedy z córką przyjaciół, która wykorzystywała ją seksualnie.

„Zaczynało się od łaskotania moich pleców, a kończyło na totalnie niekomfortowych rzeczach” – pisze Jessica.

Piosenkarka wspomina, że o tych doświadczeniach powiedziała rodzicom dopiero wtedy, gdy miała 12 lat. Jej mama, Tina, zwróciła się wtedy do ojca:

Mówiłam ci, że coś się działo.

Jessica Simpson WŚCIEKŁA na Natalie Portman, aktorka PRZEPRASZA

Ojciec wpatrywał się w drogę za oknem i nic nie mówił – opisuje Jessica reakcję jej ojca.

Już nigdy nie nocowaliśmy u przyjaciół rodziców. Ale też nie powiedzieliśmy im, co się stało – opowiada.

W późniejszych latach Jessica Simpson uzależniła się od alkoholu i leków. Mówi, że kiedy lekarz zobaczył wyniki badań jej wątroby, stwierdził, że powinna już nie żyć.

Jessica Simpson zrobiła córce TO. Fani się OBURZYLI

W 2014 roku Jessica wyszła za mąż za Erika Johnsona. Dwa lata wcześniej urodziła się ich pierwsza córka, Maxwell, w 2013 roku na świat przyszesdł syn Ace Knut. Jessica wspomina, że nie radziła sobie w tym czasie. Była alkoholiczką.

Prawdziwy dół gwiazda zaliczyła podczas Halloween w 2017 roku. Wspomina, że zaczęła pić o wpół do ósmej rano. Potem zdała sobie sprawę, że nie pamięta, kto przebrał jej dzieci w kostiumy halloweenowe. W tym momencie Jess zrozumiała, że może stracić dzieci.

Jak zachowuje się Jessica Simpson po zmieszaniu tabletek z alkoholem?

Od tego dnia przestała pić. Pisze, że własnie od tamtej pory jest czysta. Dziś dziękuje przyjaciołom, lekarzom i wszystkim, którzy pomogli jej w trakcie terapii.

Kiedy w końcu powiedziałam, że potrzebuję pomocy, poczułam się jak mała dziewczynka. Znalazłam kierunek, zaczęłam iść w tę stronę już bez strachu. Uczciwość jest trudna, ale jest jednocześnie najbardziej wspaniałą rzeczą, jaką mamy. A przejście na drugą stronę strachu jest piękne – pisze Jessica.

Jessica Simpson w ciąży z trzecim dzieckiem, fot. FORUM/Backgrid

Jessica Simpson w styczniu 2019 roku, gdy była w ciąży z 3 dzieckiem, fot. FORUM/Backgrid

Jessica Simpson u szczytu sławy w 2004 roku, fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Jessica Simpson  w 2001 roku, Reuters Photographer / Reuters / Forum