Jessica Simpson (39 l.) na początku kariery spełniała swój American Dream. Szczupła, utalentowana seks bomba była jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Przewrotny świat show-biznesu wciągnął ją bez reszty, w wyniku czego Simpson zmagała się z uzależnieniem od alkoholu i leków. Trzy lata po pamiętnym występie u Ellen, Jessica postanowiła wytłumaczyć się z tego, dlaczego przyszła na wywiad po kilku głębszych?

SZOKUJĄCE wyznanie Jessiki Simpson: seksualne nadużycia w wieku 6 lat, alkoholizm, gdy była już matką

Pijana Jessica Simpson u Ellen DeGeneres

Jessica Simpson napisała autobiografię „Open book”, która trafi do sprzedaży w lutym. Z tego też powodu aktorka ostatnimi czasy jest bardziej aktywna w mediach, niż do tej pory. Simpson promuje swoją książkę i przy okazji zdradza, że jej żenujący występ w talk show Ellen DeGeneres wynikał z tego, że była pijana. Trzeźwa Jess przyznała, że nie może teraz obejrzeć tego wideo! 

Nie mogę tego oglądać. To był dla mnie słaby moment i nie byłam we właściwym miejscu – przyznała trzeźwa Jessica w wywiadzie dla The Today Show

Uzależnienie od alkoholu i innych używek ciągnęło się za nią już jakiś czas. Simpson nie przestała pić nawet wtedy, gdy została matką. Jak wyznała, dna dotknęła w 2017 roku, podczas Halloween. Aktorka wspomina, że zaczęła pić o wpół do ósmej rano i nawet nie pamiętała, kto przebrał jej dzieci w kostiumy. Kilka miesięcy wcześniej udzieliła wywiadu u Ellen, gdzie również przyszła pijana.

Simpson będąc u Ellen miała problemy z odpowiadaniem na najprostsze pytania. Nie była w stanie powiedzieć, ile lat jest związana z ojcem swoich dzieci. Prowadząca show patrzyła w kamerę z zdezorientowanym wyrazem twarzy, jakby nie mogła poradzić sobie z zaproszonym do studia gościem.

Rok 2017 był pełen traumatycznych przeżyć dla aktorki. W pewnym sensie te doświadczenia pozwoliły jej w końcu się otrząsnąć i stanąć na nogi. Od tamtej pory Simpson nie rusza alkoholu.

Jessica Simpson na Instagramie:

Brawo! Tak trzymaj Jess.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessica Simpson znalazła sposób na puchnące stopy

WOW, ale TALIA! Pół roku po urodzeniu dziecka Jessica Simpson pokazuje, jak schudła

Jessica Simpson WAŻYŁA ponad 100 kg! Jak udało jej się SCHUDNĄĆ po ciąży? (DIETY GWIAZD)

Jessica Simpson

Fot.Forum/Reuters

Jessica Simpson

Fot.Forum/BACKGRID USA