Anna Powierza wiele lat temu zyskała popularność jako aktorka serialowa. Nie było chyba osoby, która nie wiedziałaby, kim jest „Czesia z Klanu”. Potem Powierza zniknęła z show-biznesu. Gdy wróciła, trudno ją było poznać.

Anna Powierza CORAZ ODWAŻNIEJ! W niedzielę rano wrzuciła zdjęcie TOPLESS z ŁÓŻKA – ze swoim mężczyzną

Przez chorobę Anna zmieniła się – przybrała na wadze, miała też inne problemy zdrowotne. Dopiero trafna diagnoza pozwoliła rozpocząć leczenie. Lekarze oznajmili, że serialowa Czesia cierpi na insulinnoporność, okazało się także, że choruje na niedoczynność tarczycy. Gwiazda weszła na trudną drogę walki o zdrowie:

Gdy utyłam i nie byłam w stanie schudnąć, nie paliłam się do powrotu na ścianki, bo koszmarnie się siebie wstydziłam. Nie pracowałam w serialu, wszyscy zapomnieli o moim istnieniu. O powrocie zaczęłam myśleć dopiero wtedy, gdy zaczęłam chudnąć. Ważyłam około 90 kilogramów, gdy po raz pierwszy znów stanęłam na ściance. Pamiętam to jak dziś. Stałam bez ruchu, naprzeciw mnie grupa fotografów, też bez ruchu. Patrzyli na mnie, nikt nie podnosił aparatu. To był moment, kiedy autentycznie miałam ochotę zapaść się pod ziemię. Wstyd, upokorzenie, zażenowanie. Policzki palą mnie nawet teraz, gdy o tym mówię!

Anna Powierza zdradziła, co poprawiła w swojej TWARZY

Wtedy po jakimś czasie jeden z fotografów przerwał tę ciszę: „Ania?” – spytał niepewnie. Kiwnęłam głową, bo nie byłam w stanie wydobyć z siebie głosu. Podniósł aparat, zaczął robić zdjęcia, reszta tak samo. Wniosek? Byłam tak gruba, że nikt mnie nie rozpoznawał! Być może z tego powodu nie miałam pracy. Propozycje zaczęły się pojawiać, dopiero gdy zeszłam do 65 kilogramów – wspominała Anna w rozmowie z portalem Świat zdrowia.

Od tamtej pory pod opieką lekarzy Powierza zmieniła sposób odżywiania, dobrała dietę do swego stanu zdrowia i w końcu, po wielu wcześniejszych nieudanych próbach, zaczęła chudnąć.

Dziś aktorka jest aktywna zawodowo, prowadzi konto na Instagramie, na którym śledzi ją coraz więcej fanów. Wydaje też książki, w których dzieli się swoją wiedzą na temat odżywiania i zdrowego stylu życia.

Anna Powierza ma nowe ZĘBY i hollywoodzki uśmiech

Mamy najnowsze zdjęcia gwiazdy w czerwonej sukience. Kobieca i pełna energii – sami zobaczcie.

scena z: Anna Powierza, SK:, Spotkanie z Anną Powierzą, autorką książki „Jak jeść, by nie tyć i nie chorować”, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, Spotkanie z Anną Powierzą, autorką książki „Jak jeść, by nie tyć i nie chorować”, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, Spotkanie z Anną Powierzą, autorką książki „Jak jeść, by nie tyć i nie chorować”, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, Spotkanie z Anną Powierzą, autorką książki „Jak jeść, by nie tyć i nie chorować”, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Po trudnych miesiącach walki o zdrowie Anna Powierza wróciła do formy – tak wyglądała, gdy schudła 30 kilogramów:

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Anna Powierza, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Klan
2007 rok, Agnieszka Kaczorowska, Anna Powierza
fot. Kurkowska/AKPA