Lato jest oficjalnie w toku, a mając do dyspozycji nasze opalenizny i bikini, absolutnym kluczem jest zapoznanie się z najgorętszą pozą dla wszystkich modelek na Instagramie. Wszystko, czego potrzebujesz, aby polubić nowy trend w pozowaniu, to podnieść ręce do góry. Instagrama zalała fala zdjęć, na których wszystkie modelki pozują w ten sposób. Nawet Kardashianki postanowiły wykorzystać nowe patenty na idealne zdjęcie a jak wiemy – Kardashianki są mistrzyniami selfie.

10 dziewczyn z Instagrama, które są tak piękne, że każda kobieta chciałaby wyglądać jak one

Nowy Trend na Instagramie – upewnij się, że ogoliłaś pachy

Poza ta polega na uniesieniu rąk do góry, a dokładniej chodzi tutaj o łokcie. Należy ustać w ten sposób, by łokcie były  w powietrzu. Poza ta sprawia, że zdjęcia wyglądają na bardziej spontaniczne, a gwiazdy wyglądają, jakby rozciągały się po kąpieli w basenie. Co najważniejsze poza ta ma również efekt wyszczuplania, gdy rozciągasz się w kierunku nieba. Wydłużenie ciała zapewnia również idealną postawę, natychmiastowe przycięcie sylwetki i poprawienie sylwetki w bikini –  przed wyginaniem się do aparatu po prostu upewnij się, że ogoliłaś pachy.

Tegoroczna poza nie może być łatwiejsza.

Modelka z Instagrama  Kourtney Kardashian również przejęła ten trend. Fot Instagram/KourtneyKardashian Bella Hadid wie, co jest teraz najmodniejsze. Modelka postanowiła wykonać najmodniejszą pozę lata!.Fot.Instagram/BellaHadidFot.Instagram/demirosemawby

 Źródło:Instagram Źródło:InstagramŹródło:Instagram

Pozowaliście w ten sposób?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Leonardo DiCaprio na wakacjach. Jak każdy chłopak instagramerki, stał i robił dziewczynie zdjęcia

Joanna Krupa odsłoniła DUŻY brzuszek, fanki na Instagramie: Będzie CÓRKA!

Katy Perry pokazała nowe nagranie na Instagramie – widać powiększony brzuszek!