Przywitajcie się z „Chin Shelf” – najnowszym trendem na Instagramie, który pomoże ci zrobić idealne „ponętne” selfie. Dodatkowo nie może być prostsze. Od Amber Davies i Olivii Attwood z Love Island, do zdjęć królowej selfie Khloe Kardashian, pojawiła się nowa, modna poza na Instagramie. Wystarczy jedno uniesienie palca, by zdjęcie było idealne.

Natalia Siwiec wróciła na Instagram. Co się działo z celebrytką tyle czasu?

Co to jest Chin Shelf? Jak zrobić zdjęcie w tej pozie na Instagram?

Jeśli chcesz ulepszyć swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, uważnie przeczytaj artykuł, ponieważ ta nowa pozycja zalewa Instagrama – szczególnie warto ją wypróbować, jeżeli jesteś fanem bliskich zbliżeń na zdjęciu.

Chin Shelf” jest najnowszą, dziwaczną pozą uwielbianą przez celebrytów – wystarczy podnieść jeden palec i umieścić go pod brodą. Tak, to jest takie proste. Aby dodatkowo wyróżnić swoje zdjęcie, możesz subtelnie przechylić głowę i lekko rozchylić usta. Ta poza nada Twojej fotce seksownego wyglądu.

Zdjęcie z wykorzystaniem patentu na „Chin Shelf” z pewnością nabierają rozpędu w Internecie, a tłumy wpływowych influencerów, celebrytów i blogerów są wielkimi fanami tej pozy.

Chin Shelf – nowa, dziwna poza uwielbiana przez influencerów na Instagramie

Choć może wydawać się dziwną pozą do robienia zdjęć, metoda na „Chin Shelf” jest naprawdę genialna.

Według badań z zeszłego roku, 48 procent kobiet wykonuje do pięciu selfie przed wybraniem idealnego zdjęcia, osiem procent natomiast przyznało się do robienia aż 15 zdjęć. Nowa poza „Chin Shelf” jest nie tylko idealna do ułożenia głowy między ujęciami, ale także podkreśla rysy twarzy i jest bardziej pochlebnym podejściem do pozycji „ręka na głowie”, co może czasami powodować marszczenie brody i policzków.

Jesteśmy zdania, że co niektóre modelki z Instagrama wykonują znacznie więcej, niż 15 zdjęć zanim wybiorą to jedno, idealne.

Podoba się Wam nowa poza wszystkich influencerek na Instagramie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Tristan Thompson naprawdę się stara, aby odzyskać Khloe Kardashian. Zobaczcie, co jej kupił

Dlaczego KIM KARDASHIAN już nie pije alkoholu?

Doda nie chce być kolejną influencerką na Instagramie. Zdradziła jednak, ile bierze za reklamę! Cena powala