Małgorzata Rozenek z każdym rokiem wspina się po szczeblach kariery coraz wyżej. Gwiazda często może usłyszeć na swój temat, że jej „pięć minut już mija”, a wtedy przychodzi z nowym, zaskakującym projektem. Tak było ostatnio, celebrytka została nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”.

Małgorzata Rozenek pojawiła się na meczu. Fani obśmiewają jej stylizację: „Wszyscy oglądają, Gosia się lansuje”

Ile zarabia Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek z tej okazji pojawiła się na kanapie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz znany jest z mocnych pytań i nawet tym razem nie odpuścił. Zapytał wprost, czy gwiazda zarabia więcej od Radosława Majdana:

Tak! Radosław jest osobą, która jest bardzo stabilna emocjonalnie. Jest facetem, który okazuje bardzo dużo wsparcia, jest facetem, który potrafi zbudować swoją kobietę. To jest ogromna jego zaleta, że kobiety przy nim rozkwitają. Radosław bardzo spełnia się w pracy, którą ma. Teraz rozpoczyna nowe wyzwania zawodowe, w Tok FM. Jest stabilny, w ogóle się ze mną nie ściga. Ma swój świat piłki nożnej, komentowania sportowego – tłumaczyła gwiazda.

Małgorzata Rozenek nową prowadzącą „Dzień Dobry TVN”?! „Negocjowała z nią sama szefowa”

Następnie Małgosia przyznała, że zarabia ponad 300 tys. zł., jak wiele razy podawała prasa.

Kwota się zgadza, ale nie jestem zepsuta. (…) Oboje przyznaliśmy, że jesteśmy dobrze wynagradzani za naszą pracę. Bo dowozimy wyniki. Nikt nam nie płaci za to, że nas lubi – podkreśla.

Małgorzata Rozenek wygryzła Joannę Krupę? Dostała propozycję na pokaźną sumę!

Po raz kolejny „SuperExpress” wziął pod lupę zarobki Małgorzaty Rozenek. Czytamy, że za „Dzień Dobry TVN” może zarobić nawet pół miliona złotych i tyle samo prawdopodobnie zgarnęła za kampanię reklamową. Jednak na tym dochód się nie kończy:

Za sam post na Instagramie Gosia zgarnia od 15 do nawet 50 tys. zł. A wartość jej marki osobistej według magazynu „Forbes” to aż 207 mln zł – o milion więcej niż samej Anny Lewandowskiej – pisze „SE”.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński Fot. Gałązka/AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński Fot. Kurnikowski/AKPA

IG: m_rozenek