Olivia Henson (30 l.) właśnie wyszła za mąż za Hugh Grosvenora (33 l.), księcia Westministeru i jednego z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii. Olivia Henson została księżną i miliarderką, jednak niewiele wiadomo o jej pochodzeniu. A w internecie nie można znaleźć zbyt wielu informacji na jej temat.

Olivia Henson jest senior menedżerem w Belazu, „przyjaznej dla środowiska” korporacji, która importuje wysokiej jakości składniki z całej Europy. Henson studiowała w Trinity College w Londynie, a także w Irlandii.

Kim jest Hugh Gosvenor – najbogatszy arystokrata?

Jej elitarna prywatna edukacja rozpoczęła się w Dragon School w Oksfordzie, a następnie Olivia Henson rozpoczęła naukę w Marlborough College. Według brytyjskiego dziennika Daily Mail Olivia jest najstarszą córką Ruperta Hensona (księgowego, ekonomisty) i jego żony Caroline, która jest potomkinią rodziny bankowców Hoare i markiza Bristolu. .

Olivia Henson nową księżną

Olivia również jest potomkinią Johna Mannersa, 5. księcia Rutland i jest daleką kuzynką sióstr Manners, Lady Violet, Lady Alice i Lady Elizy. Olivia ma młodszą siostrę Emilię i młodszego brata Jaspera.

Henson została przedstawiona księciu przez wspólnych znajomych 2 lata temu. Po 2 latach randkowania książę oświadczył się jej w Eaton Hall w Cheshire, a później para podzieliła się ze światem tą wiadomością za pomocą bardzo casualowego zdjęcia (poniżej), które pokazuje swobodne podejście do życia, fortuny i tytułu księcia Westministeru.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: