4-letnia Australijka Cleo Smith została porwana. Nagle zniknęła z namiotu, gdzie spędzała weekend z rodziną. Wszystkie możliwe służby poszukiwały dziewczynkę, wyznaczono nawet milion dolarów australijskich za informacje o jej zaginięciu.

Uprowadzono 10-letniego Ibrahima. Matka dziecka: „policja nic nie zrobiła”

Porwanie Cleo Smith

Cleo Smith dwa tygodnie później została odnaleziona około 100 kilometrów od miejsca zaginięcia. Przebywała w jednym z tamtejszych domów. Sieć obiegło nagranie z chwili odnalezienia dziewczynki. Można na nim usłyszeć, jak policja mówi „mamy ją!” i pyta się, jak ma na imię, wtedy 4-latka odpowiada: „Nazywam się Cleo”.

Policja nie ma wątpliwości, że doszło do porwania. Podobno Cleo była przetrzymywana przez 18 dni w domu w miejscowości Carnarvon, a za sprawą stoi 36-letni Terence Darrell Kell, który został oskarżony o porwanie i przewieziony do więzienia w Perth. Następnie skierowano go do szpitala po samookaleczeniu.

SZOKUJĄCY fakt wyszedł na jaw! Meghan Markle PORWANO na chwilę przed królewskim ślubem

Śledczy przesłuchali także 4-letnią dziewczynkę, która zeznała, że do domu przychodziła kobieta i się nią zajmowała. Jak podaje „Daily Mail Australia” policja nie potwierdziła jeszcze tych doniesień. Trwają jeszcze przeszukiwania domu, w którym przebywała Cleo.