Sekrety rodziny królewskiej są pilnie strzeżone a jak wiadomo, sama rodzina uchodzi za jedną z najpotężniejszych na świecie. W szafie monarchów można by znaleźć niejednego „trupa”.  Tym razem na światło dzienne wypłynęła szokująca informacja ze ślubu Meghan Markle (39 l.) i Harry’ego (35 l.). W ich biografii można przeczytać, że Meghan została porwana na chwilę przed ceremonią.

Meghan Markle i książę Harry podpisali KONTRAKT z Netflixem!

Meghan Markle porwano przed ślubem z Harrym

Minęły ponad dwa lata od królewskiego ślubu Meghan Markle i Harry’ego. Mimo, że ceremonia była transmitowana prawie na całym świecie i odbiła się szerokim echem w show-biznesie – to królewskiej parze i tak udało się zachować dla siebie sporo faktów z tego wydarzenia. Okazuje się, że nadal są szczegóły, o których nie wszyscy wiedzą.

Meghan Markle pęka z dumy: „Dla Archiego Harry jest wspaniałym wzorem do naśladowania”

W biografii Finding Freedom ze szczegółami przedstawiono historię miłosną Meghan i Harry’ego. Nie pominięto wątku głośnego megxitu, który wstrząsnął opinią publiczną. Poświęcono również rozdział na królewski ślub. W książce ujawniono, że księżna została porwana.

MEGXIT rządzi w sieci – MEMY i najlepsze OKŁADKI o odejściu Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej!

W chwili, gdy Markle postanowiła związać się z księciem Harrym jej życie diametralnie się zmieniło. Musiała nauczyć się dworskiej etykiety, dyplomacji, zasad panujących w rodzinie od setek lat, czy historii rodu.

Meghan Markle i Harry w dniu ślubu.

Meghan Markle i Harry w dniu ślubu. Fot.Forum.

Porwanie Meghan Markle

Okazuje się, że porwanie było specjalnie przygotowanym szkoleniem, by przygotować księżną do różnych, nawet najbardziej ekstremalnych sytuacji.

Meghan Markle doprowadziła księżniczkę Beatrice do łez w dniu jej ślubu

W biografii ze szczegółami opisano, jak oficerowie elitarnej jednostki SAS upozorowali porwanie, podczas którego Meghan została „uprowadzona” i wywieziona samochodem w nieznane miejsce.

Szkolenie, które wszyscy starsi członkowie rodziny królewskiej z wyjątkiem Królowej ukończyli w siedzibie SAS w Hereford  jest przygotowaniem do wszystkich scenariuszy wysokiego ryzyka, w tym porwań, sytuacji zakładników i ataków terrorystycznych – czytamy w książce.

Ujawniono, że księżna Kate również musiała przejść podobne szkolenie, jeszcze zanim wyszła za mąż za księcia Williama.

Myślicie, że Meghan zaliczyła szkolenie celująco?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle i Harry poprowadzą PODCAST? Zarobią MILIONY

Były znajomy Meghan Markle zarzuca jej złamanie królewskiego protokołu

Kamerzysta pracujący na planie „Suits” w GORZKICH słowach o Meghan Markle

Królewski Ślub Meghan Markle i Harry'ego.

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM.

Ślub Meghan Markle i Harry'ego - przyszli małżonkowie składają przysięgę.

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM.

Meghan Markle na spotkaniu biznesowym.

Meghan Markle fot. Forum/The Mega Agency.