Ida Nowakowska jest zaawansowanej ciąży. Tancerka, która obecnie spełnia się w roli prezenterki „Pytania na śniadanie”, o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała na żywo w programie. Teraz na Instagramie pokazała jak wyglądają jej ciąże treningi.

Ida Nowakowska lada dzień urodzi?! Tak wyglądał jej brzuch, gdy stanęła bokiem

Ida Nowakowska – ciąża

Od momentu, w którym oficjalnie poinformowała o ciąży, często publikuje zdjęcia z brzuszkiem. Okazuje się jednak, że tancerka nawet w ciąży nie odpuszcza walki o formę.

Gwiazda TVP prowadzi ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Na jej profilu pojawił się filmik, który zmroził jej fanów. Jak sama zaznaczyła, to ekstremalna wersja treningu, jednak jest dość łatwa do wykonania.

Ida Nowakowska w pięknej sesji z mężem. Brzuszek rośnie

Natomiast cała seria ćwiczeń dla kobiet w ciąży jest profesjonalna, ale i bardzo łatwa, więc się nie przestraszcie. W moim cyklu skupiam się na prawidłowej postawie ciała, wzmacnianiu mięśni ważnych w czasie ciąży i porodu – napisała w poście.

Tancerka zaznaczyła, że wszystkie ćwiczenia należy skonsultować z lekarzem.

Jeśli jesteś w ciąży skonsultuj z lekarzem możliwość wykonywania ćwiczeń przed dołączeniem do treningu. Jeśli nie jesteś w ciąży te ćwiczenia są
również dla Ciebie – zachęcała.

Fani celebrytki nie ukrywali zdumienia.

  • Czy pani jest z gumy?
  • Boli od samego patrzenia.
  • Czy to w ogóle jest możliwe?

Ida Nowakowska pokazała UBRANKA dla dziecka

Zaimponowała wam?

scena z: Ida Nowakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska, Jack Herndon,

Ida Nowakowska, Jack Herndon, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ida Nowakowska, fot. Kurnikowski/AKPA