Nie zawsze było tak, że Meghan Markle i książę Harry wzbudzali więcej złych emocji, aniżeli dobrych. Początkowo niemalże cały świat ekscytował się ich relacją i trzymał kciuki za miłość jak z komedii romantycznej. Sama królowa Elżbieta II była pozytywnie nastawiona do nowego związku wnuka. Czy ktoś podchodził do niego sceptycznie? Mówi się, że książę Filip od początku przeczuwał, jakie mogą być konsekwencje tego uczucia

Księżna Diana w ostatniej chwili chciała odwołać ślub z księciem Karolem

Książę Filip czuł, co się święci? Takie przezwisko nadał Meghan Markle!

Nie od dziś wiadomo, że gdy książę Filip dowiedział się o małżeńskich zamiarach księcia Harry’ego, miał ostrzec wnuka i powiedzieć:

Można umawiać się z aktorkami, ale nie żenić się z nimi.

Okazuje się też, że monarcha nadał nawet specjalne przezwisko przyszłej „wnuczce”. Jakie? Dziadek księcia Harry’ego dopatrywał się podobieństwa między nią a pewną kobietą. Owa dama wiele lat wcześniej doprowadziła do dużej zmiany na dworze królewskim…

Jak czuje się król Karol III? Camilla wyznała prawdę!

O kim mowa? Chodzi o księżną Windsoru, Wallis Simpson. To właśnie ona miała doprowadzić do abdykacji Edwarda VIII. Jak więc mąż Elżbiety II nazywał ukochaną wnuka? DoW, czyli „Duchess of Windsor”.

Gdy królowa kontynuowała orędownictwo na rzecz nowej miłości Harry’ego, ostrzegł ją, by była ostrożna. Powiedział jej, że to niesamowite, jak bardzo Meghan przypomina mu księżną Windsoru – wyjaśnia biografka rodu, Ingrid Seward.

Odcięcie się od rodziny królewskiej i zamieszkanie na stałe na innym kontynencie… Cóż, patrząc na to, jak potoczyła się historia, trudno nie oprzeć się wrażeniu, że monarcha czuł, co może spotkać jego wnuka.

Anne Hathaway krytykowana za „chamskie” zachowanie w stosunku do fanów

File photo dated 27/11/17 of Prince Harry and Meghan Markle, Credit line: Dominic Lipinski / PA Images / Forum

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19 fot. PA Images / Forum