Anna Lewandowska (31 l.) latem zachwycała romantycznymi sukienkami i dziewczęcymi stylizacjami. Niedawno po raz pierwszy od dawna pokazała się w obcisłych, seksownych dżinsach. Teraz zaś wrzuciła zdjęcie stylówki, o którą chyba nikt jej nie podejrzewał.

Fanki pytają Annę Lewandowską, jak dba o włosy – trenerka odpowiedziała. Prosty przepis?

Anna Lewandowska w koszulce Guns&Roses na swoim Instagramie

W niedzielę trenerka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione o poranku. Mama Klary ma za sobą bardzo intensywny czas, teraz pora na regenrerację:

Ostatnie tygodnie były dla mnie istnym armagedonem (lubię ten czas)
Teraz stawiam na regenerację. Poranna herbata z róży 🌹
Owoce dzikiej róży wykazują działanie antyoksydacyjne. Posiadają także właściwości
🤙przeciwzapalne,
🤙przeciwbakteryjne i
🤙przeciwwirusowe.
Często stosuję kiedy jestem osłabiona, zmęczona lub w chwili STRESU – pisze Anna.

Anna Lewandowska pokazała, co je na ŚNIADANIE – nie oszczędza sobie cukru

Tymczasem fani dopytują o stylizację trenerki. Szczególnie spodobała się im koszulka żony Lewego – to T shirt z nazwą zespołu i grafiką Gunn&ROses.

Guns n’ roses… szacun💪
Koszulka czad😍 – pisza fani.

Czyżby Ania zmieniła styl? Podoba się Wam trenerka w rockowej stylizacji?

 

View this post on Instagram

Last weeks were very hectic for me. Now its time to focus on regeneration. Morning rose tea 🌹 ________________________ Ostatnie tygodnie były dla mnie istnym armagedonem (lubię ten czas) Teraz stawiam na regenerację. Poranna herbata z róży 🌹 Owoce dzikiej róży wykazują działanie antyoksydacyjne. Posiadają także właściwości 🤙przeciwzapalne, 🤙przeciwbakteryjne i 🤙przeciwwirusowe. Często stosuję kiedy jestem osłabiona, zmęczona lub w chwili STRESU Polecam też w KOSMETOLOGII np. OLEJEK ❤️🙌 uwielbiam. Działa przeciwzapalnie, chroni, rozjaśnia, naturalnie uelastycznia i odżywia zmęczoną skórę _________________________________#annalewandowska #healthyplanbyann #natural #tea #roza #drink #sundaymorning

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

View this post on Instagram

UWAGA‼️‼️‼️ SPECJALNIE DLA WAS ZAPOWIEDZIANY CHALLENGE Zostaw KOMENATRZ i powiedz, że wchodzisz w to OD WTORKU!🙌 Kontynuujemy nasz poprzedni Challenge #30dnitrenujezlewa ➡️#gotujeitrenujezLewą No to jestem😊 będę wspierać motywować inspirować – jestem dla Was, zrobimy to razem! Ok??? A więc – skupiamy się na III Filarach: 1. Zdrowym odżywianiu 2. Treningu pozwoli nam na 3. Równowadze psychofizycznej Na czym będzie polegało nasze wyzwanie? Codziennie będę Wam wrzucać moje posiłki – niektóre w trakcie robienia inne finalne. No a co drugi dzień… PLAN TRENINGOWY! Każdego dnia będziecie otrzymywać ode mnie mój jadłospis i plan treningowy dla wszystkich (tylko zwróćcie uwagę na kaloryczność w aplikacji @diet_training_by_ann – każdy ma inną!) WAŻNE❗KAŻDY USTAWIA SOBIE W APLIKACJI SWÓJ PLAN DIETY!!!!!!!!!!!!!!!!!!‼️‼️‼️ PAMIĘTAJCIE, ŻE W DIECIE W APP. MACIE OPCJE "WYMIEŃ POSIŁEK". 🤙Wszystkie przepisy w aplikacji są mojego autorstwa dlatego wiem, że będzie smacznie i SZYBKO! A na koniec WYZWANIA… BĘDĄ MEEEEEEEGA NIESPODZIANKI🙊🤭 Spoko, ja tez pracuje, tez mam lepsze i gorsze dni, No i jestem mamą. Ale razem damy radę. Popracujmy nad naszymi charakterkami i .. brzuszkami🤭 WCHODZISZ W TO???? ➡️ WIECZOREM DODAM JADŁOSPIS I RESZTĘ SZCZEGÓŁÓW KROK 1 – USTAW DIETĘ W APLIALCJI! Wasza Ann🤜🤛❤️ ————————————- #annalewandowska #gotujeitrenujezLewa #challenge #30dnitrenujezlewa

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on