Tallulah Willis (29 l.) z dumą pokazała swoje ciało w bikini, po tym jak w sieci trolle krytykowały jej figurę, że jest za grupa. Aktorka i córka Bruce’a Willisa i Demi Moore wyglada świetnie!

Bruce Willis ożenił się, „po to, by zachować wspomnienia”

W maju Tallulah Willis udostępniła zrzuty ekranu z okrutnymi komentarzami, które otrzymała od użytkowników mediów społecznościowych, którzy wielokrotnie nazywali ją „grubą”. Mimo, iż wyznała wtedy, że negatywne komentarze jej nie bolą, uznała, że pokazanie ich publicznie jest ważne.

Myślę, że ważne jest, aby podzielić się tym […] Jako osoba, która szczerze mówiła o tym, jak bardzo była/jest chora i codziennie pracuje, aby znaleźć bezpieczeństwo i dom w swojej własnej skórze, napisała.

Tallulah Willis walczy z problemami

Tallulah Willis nie tylko otwarcie mówi o swoich zmaganiach z zaburzeniami odżywiania i cielesnymi zaburzeniami dysmorficznymi, ale także o swojej walce z depresją i życiu w trzeźwości.

Bruce Willis widziany po raz pierwszy od okrutnej diagnozy

Tallulah Willis jest najmłodszą córką Demi Moore i Bruce’a Willisa. Tallulah jest aktorką na pół etatu, gdyż skupia się również na swojej karierze w świecie mody. trzymamy kciuki!