Bruce Willis (67 l.) po raz pierwszy pojawił się publicznie po tym, jak jego rodzina ujawniła, że zdiagnozowano u niego otępienie czołowo-skroniowe – demencję.

Na zdjęciach i wideo uzyskanych przez m.in. brytyjskie Daily Mail gwiazdor kultowej „Szklanej pułapki” spędził dzień z dwoma przyjaciółmi w Santa Monica w Kalifornii w ostatni czwartek.

Bruce Willis już nie poznaje swoich bliskich?

Bruce Willis pojawił się publicznie zaledwie 2 tygodnie po tym, jak jego rodzina ogłosiła, że zdiagnozowano u niego „okrutną chorobę”, która może powodować spowolnienie ruchu, sztywność, problemy z równowagą oraz zmiany w zachowaniu i języku.

Bruce Willis widziany pierwszy raz od diagnozy

Chociaż jest to bolesne, to ulga, że w końcu mam jasną diagnozę”, powiedziała 16 lutego 2023 jego żona Emma Heming (44 l.), była żona Demi Moore i 5 córek na stronie internetowej Association for Frontotemporal Degeneration.

Bruce Willis i Demi Moore zostaną dziadkami!

W marcu rodzina Bruce’a Willisa początkowo ogłosiła, że aktor cierpi na afazję, stan chorobowy, który może wpływać na zdolność mówienia, pisania i rozumienia języka werbalnego i pisanego. Ogłoszono wtedy również aktorską emeryturę.

Od tego czasu krewni Bruce’a Willisa informowali fanów o jego stanie zdrowia. Ostatnio Heming wyznała, że musi uczyć się tego, jak najlepiej opiekować się swoim schorowanym mężem.

Bruce Willis Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Forum

 Bruce Willis Fot. Forum