Droga to utraty wagi Tammy Slaton (37 l.) gwiazdy reality show „Siostry Wielkiej Wagi” została udokumentowana w serialu stacji TLC. Slaton, która ważyła 350 kilogramów, zdecydowała, że chce poddać się operacji bariatrycznej. Inaczej groziła jej śmierć. Jednak najpierw musiała sama schudnąć 100 kilogramów, zanim w ogóle się zakwalifikowała do zabiegu.

Kelly Clarkson jest nie do poznania. Jak shudła!

Teraz Tammy Slaton chwali się, jak chodzi bez pomocy chodzika i butli tlenowej, po tym jak schudła 200 kilogramów. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swoją przyjaciółką medium Haley Michelle, pokazując swoją nową figurę, „Siostry Duchowe, nasza potężna więź, nie musimy nikomu niczego wyjaśniać”, podpisała swój najnowszy post na Instagramie.

Tammy Slaton schudła 200 kilogramów

Tammy Slaton straciła męża, który również walczył w chorobliwą otyłością. Po tym wielkim ciosie wyznała, że nie interesuje się mężczyznami i czuję lesbijką. 

Tak chudo jeszcze nie było. Zobacz Christinę Aguilerę!

Tammy Slaton powiedziała magazynowi People, że „jest wdzięczna, że żyje” po tym, jak była blisko śmierci. Doświadczenie to spowodowało podłączenie jej do respiratora i wprowadzenie jej w śpiączkę farmakologiczną, „Teraz używam butli tlenowej tylko w nocy […] Monitoruję poziom tlenu przez cały dzień i trzymam maszynę pod ręką, na wypadek gdybym jej potrzebowała.

Tammy Slaton wyznała, że to jeszcze nie koniec jej podróży do zdrowszego życia.