Skórzana torebka to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Z pewnością sama masz w szafie przynajmniej kilka ulubionych modeli, które bezbłędnie pasują do butów na każdą okazję. Jeśli planujesz zakup nowej sztuki, dowiedz się, jakie torebki najbardziej zadadzą szyku w 2021 roku!

#1 Torebki w kształcie trapezu

W tym roku modne torebki to te, które mają kształt trapezu. To gustowne dodatki, które przydadzą Ci się podczas wielu rozmaitych okazji. Z powodzeniem możesz nosić je do pracy czy na zajęcia, ale równie dobrze sprawdzą się jako uzupełnienie codziennych stylizacji – podczas zakupów czy spacerów z przyjaciółmi. Torebki w kształcie trapezu cechują się uniwersalnym charakterem i dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz wzorów, dzięki czemu z łatwością znajdziesz model idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

#2 W stylu vintage

2021 rok nie będzie wyjątkiem – znów powrócimy do tego, co znane i lubiane. Mile widziane będą wszystkie torebki w stylu retro, ale jeśli chcesz nosić się naprawdę modnie, poszukaj tych inspirowanych latami 50. lub 90. W pierwszym przypadku rozejrzyj się za dodatkami w pastelowych kolorach – różowym lub kanarkowym. Możesz postawić także na motyw krowich łatek lub inne zwierzęce wzory. Styl lat 90. obejmuje z kolei jaskrawe barwy oraz kształt wąskich baguette na krótkim pasku. Która estetyka bardziej do Ciebie przemawia?

#3 Torebki workowe i pouch bags

Co tu dużo mówić – zeszły rok nauczył nas pragmatyzmu. W kąt odeszły zbędne ozdobniki i niefunkcjonalne dodatki. Kontynuacja tego trendu przejawia się w praktycznych torebkach, które nie zajmują dużo miejsca, a pomieszczą wszystko, co najważniejsze. Mowa oczywiście o modelach w kształcie worków oraz tak zwanych pouch bags. Ich użytkowy charakter widoczny jest nie tylko za sprawą ergonomicznych kształtów i wygodnych funkcji, ale też samej estetyki – uniwersalny design sprawia, że torebkę tego typu możesz wkomponować do dowolnej kreacji, niezależnie od okoliczności.

#4 W rozmiarze XXL

Wspomniany pragmatyzm może przejawiać się także w dużych rozmiarach torebek. Dzięki formatowi XXL śmiało ruszysz na miasto bez obaw, że zabraknie Ci miejsca na zakupy i podręczne drobiazgi. Rozejrzyj się za klasycznymi shopperkami i nie bój się eksperymentować z modelami, które wyglądają na nieproporcjonalnie wielkie. Taka estetyka będzie w modzie w tym sezonie!

#5 W minimalistycznej estetyce

Jak łatwo się domyślić – skoro w 2021 ma królować wszystko to, co praktyczne – dominującym trendem w świecie torebek będzie minimalizm. Postaw więc na wszechstronne projekty, stonowaną kolorystykę i skromne zdobienia. Prostota jeszcze nigdy nie miała takiej siły oddziaływania: w nowym roku mniej znaczy więcej.

Jeżeli szukasz torebek, które pozwolą Ci tworzyć modne kreacje w nowym roku, koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu Puccini!