„Bezdomny ze złotym głosem.\”

\”Susan Boyle radia.\”

– Tak media mówią o 53-letnim Tedzie Williamsie, do niedawna bezdomnym mężczyźnie, którego los odmienił się dzięki nagraniu w internecie.

Zaniedbany, ale uprzejmy mężczyzna dorabiał stojąc na skrzyżowaniu i zabawiając przejeżdżających swoim radiowym głosem. Ktoś docenił jego wielki potencjał, nagrał go, a wideo umieścił na YouTube w nadziei, że materiał spotka się z odzewem.

To, co teraz dzieje się, przeszło chyba najśmielsze oczekiwania zarówno Teda, jak i autora filmiku.

Mężczyzna jest już gwiazdą – posypały się propozycje pracy, ktoś zaoferował nawet… dom!

– Cleveland Cavaliers właśnie zaproponowali mi etat i dom. Dom! Dom! – powtarzał z niedowierzaniem podczas rozmowy z lokalną rozgłośnią radiową, WNCI.

Williams już kiedyś pracował jako radiowiec, ale alkohol i narkotyki spowodowały, że zaniedbał obowiązki zawodowe i wylądował na bruku. Teraz ze wzruszeniem przyjmuje szansę, jaką dał mu los i zachwyceni nim słuchacze.

– Stałem tam jakiś rok. Nie myślałem, że coś takiego się wydarzy – mówi wzruszony. – Jest tak wiele słów… Już teraz mówią o mnie Susan Boyle. Jestem taki szczęśliwy!

Przemiana w toku – mężczyzną zajął się fryzjer, ktoś ubrał go w schludne ubranko i tak odmienionego posadził przed kamerą.

Ludzie kochają takie historie!

Poniżej wideo, dzięki któremu świat dostrzegł Williamsa: