Joanna Przetakiewicz napisała na swoim Instagramie o nowym pomyśle na biznes. Projektantka zmienia branżę – nowa idea nie jest związana z modą. Z końcem tygodnia Przetakiewicz chce otworzyć autorską, nietypową kwiaciarnię.

Joanna Przetakiewicz otwiera nowy biznes – to nietypowa kwiaciarnia

Pomysł na nową aktywność biznesową Przetakiewicz opisała na swoim profilu na Instagramie:

Jak pomóc miłości? ♥️ Kochani, nadszedl ten czas, że mogę podzielić się z Wami moimi planami na najbliższy czas. Przede mną wyzwanie, o którym dawno marzyłam…jako że jestem Kobietą Nowej Ery, to żadne wyzwanie nie jest mi straszne 😉 Z końcem tego tygodnia otwieram własną, autorską kwiaciarnię. Specjalnością tego miejsca będą ręcznie robione serca z czerwonych róż. Jak się przekonałam ostatnio to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie możemy dostać.

Następnie bizneswoman przedstawia szczegóły swojego projektu. Czegoś takiego jeszcze nie było!

ALE: Zamawiać je będą mogli jedynie mężczyźni dla kobiet ♥️ Dla tych z którymi są od lat i dla tych, które chcieliby ZDOBYĆ ♥️ Chciałabym w ten sposób pomóc wyrazić uczucia. Pomoc mężczyznom wyrazić MIŁOŚĆ ♥️ POMÓC w jej okazaniu, wskrzeszeniu lub podsyceniu ♥️ Chciałabym, aby w przyszłości powstała z tego agencja MATRYMONIALNA. Jak uważacie, czy jest taka potrzeba?
Jest to moje marzenie odkąd pamiętam i cieszę się, że w końcu zdobyłam się na odwagę do zrealizowania go
Czy macie pomysł na nazwę? Chciałabym aby to było coś niebanalnego i oryginalnego.
Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu możecie się o tym dowiedzieć. Miłego dnia!❤ #eranowychkobiet – pisze.

Naszym zdaniem pomysł jest genialny. Stoi za nim piękna idea i świetny plan biznesowy. Trzymamy kciuki za powodzenie 🙂

Joanna Przetakiewicz – co robi, jakie firmy prowadzi? Jakie ma wykształcenie?

Joanna Przetakiewicz z wykształcenia jest radcą prawnym. Karierę w biznesie zaczęła już na studiach – na 3. roku razem z bratową założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. W 2010 roku z pomocą Karla Lagerfelda powołała do życia markę odzieżową La Mania. Przetakiewicz jest projektantką i dyrektorką marki, jest też dyrektorem kreatywnym domu mody La Mania. W ostatnim czasie Przetakiewicz skupiła się na akcji Era Nowych Kobiet.

Joanna Przetakiewicz związki, małżeństwo z Janem Kulczykiem

Projektantka wyszła za mąż mając 20 lat. Zwiazek ten rozpadł się po 14 latach. Owocem pierwszego małżeństwa Przetakiewicz są jej trzej synowie – Aleksander, Filip i Jakub.

Przetakiewicz przez wiele lat była partnerką Jana Kulczyka. Po jego śmierci wyznała, że wyszła za niego w Austrii. Była więc jego żoną.

Dziś Joanna Przetakiewicz jest związana z Rinke Rooyensem, producentem telewizyjnym, byłym mężem Kayah.

Wiek Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz ma 51 lat. Urodziła się 11 grudnia 1967

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jak pomóc miłości? ♥️ Kochani, nadszedl ten czas, że mogę podzielić się z Wami moimi planami na najbliższy czas. Przede mną wyzwanie, o którym dawno marzyłam...jako że jestem Kobietą Nowej Ery, to żadne wyzwanie nie jest mi straszne ;) Z końcem tego tygodnia otwieram własną, autorską kwiaciarnię. Specjalnością tego miejsca będą ręcznie robione serca z czerwonych róż. Jak się przekonałam ostatnio to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie możemy dostać. ALE: Zamawiać je będą mogli jedynie mężczyźni dla kobiet ♥️ Dla tych z którymi są od lat i dla tych, które chcieliby ZDOBYĆ ♥️ Chciałabym w ten sposób pomóc wyrazić uczucia. Pomoc mężczyznom wyrazić MIŁOŚĆ ♥️ POMÓC w jej okazaniu, wskrzeszeniu lub podsyceniu ♥️ Chciałabym, aby w przyszłości powstała z tego agencja MATRYMONIALNA. Jak uważacie, czy jest taka potrzeba? Jest to moje marzenie odkąd pamiętam i cieszę się, że w końcu zdobyłam się na odwagę do zrealizowania go Czy macie pomysł na nazwę? Chciałabym aby to było coś niebanalnego i oryginalnego. Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu możecie się o tym dowiedzieć. Miłego dnia!❤ #eranowychkobieti

Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz i RInke Rooyens
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz i Robert Kupisz
Joanna Przetakiewicz i RInke Rooyens
Joanna Przetakiewicz