Księżna Kate i książę William zawsze podkreślają, że chcą wychowywać swoje dzieci, jak najbardziej „normalnie”, jak się da. Nie są rozpieszczane i mają swoje obowiązki. Księżna Cambridge zabrała George’a i Charlotte na zakupy. Co powiedzieli świadkowie?

Księżniczka Charlotte zdradziła, kim chce zostać w przyszłości. Rodzice pękają z dumy

Księżna Kate z dziećmi na zakupach

Księżna Kate zabrała najstarsze dzieci, 7-letniego George’a i 5-letnią Charlotte, do sklepu z materiałami papierniczymi i zabawkami „Smiggle” w Londynie. Zrobiła z nimi zakupy przed ich powrotem do szkoły po świętach wielkanocnych.

Książę George nie zje w Pałacu swojej ulubionej potrawy. Królowa nie chce, by znalazła się w menu

Jedna z użytkowniczek Twittera była pracownikiem sklepu. Wprawdzie nie miała wtedy zmiany, jednak usłyszała opowieści świadków. Okazuje się, że Kate już uczy dzieci gospodarowania pieniędzmi. Miały przygotowany własny budżet i z niego musiały wybrać rzeczy dla siebie.

Zawsze byłam fanką Kate Middleton… dzisiaj była w jednym z moich sklepów przy Kings Road z George’em i Charlotte. To, co zespół powiedział mi o tym sprawia, że ​​lubię ją jeszcze bardziej! Nie było mnie tam, ale rozmawiała z moim zespołem, dzieci miały budżet, którego trzymały się i opłacały własne rzeczy własnymi pieniędzmi. Po prostu normalne, dobrze wychowane dzieci i normalny rodzic, który stara się postępować właściwie i to jest po prostu cudowne!

Eksperci komentują gest księżnej Kate. Pomogła Williamowi i Harry’emu

To nie pierwszy raz, kiedy widziano Kate na zakupach ze swoimi pociechami. Krótko przed lockdownem w zeszłym roku księżna była widziana w Sainsbury’s w King’s Lynn, niedaleko rodzinnego domu w Norfolk z George’em, Charlotte i ich młodszym bratem Louisem.

Świąteczna kartka rodziny Cambridge.

Świąteczna kartka rodziny Cambridge. Fot.Facebook/Royalty 101- Past and Present.

Księżna Katarzyna z Cambridge

Księżna Cambridge z dziećmi PA Images / Forum

książę George zakrywa twarz dłonią

książę George/fot. FORUM

książę George i księżniczka Charlotte

książę George i księżniczka Charlotte/fot. FORUM