W zasadzie można się było tego spodziewać. Ta panienka nieraz już pokazała, że dla odrobiny rozgłosu jest w stanie zrobić wszystko.

A jej kontrowersyjne show miało przynieść tego upragnionego rozgłosu trochę więcej. Teraz wygląda na to, że będzie musiała poszukać innej formy wypromowania swojej osoby, ponieważ program ma zostać zdjęty z anteny.

Wyszło bowiem na jaw, że biseksualne skłonności Tili Tequili to wymysł. Źródło cytowane przez Page Six podaje:

\”Tila nie jest biseksualna. Miała w przeszłości jakieś tam przygody z dziewczynami, ale to było raczej coś w stylu \”muszę tego spróbować\”. Ona jest heteroseksualna i zdecydowanie nie czuje pociągu do kobiet.\”

Choć źródło pozostaje anonimowe, to jego relacja zdaje się być wiarygodna, skoro producenci programu postanowili zakończyć emisję.

Źródło dodaje też, że Tila od ponad roku ma chłopaka, którego \”ukrywała przed światem\”. Według umowy miała zakończyć ten związek przed rozpoczęciem nagrań do show, ale odmówiła.

\”Poza tym wszystkim nabrała manier wielkiej gwiazdy. Praca z nią to koszmar, ciągle się spóźnia na plan, w ogóle nie można się z nią dogadać. Ekipa jej nie cierpi. \”A Shot At Love\” to jedna wielka ściema.\” – podsumowuje.