Mija dokładnie 10 lat od momentu, w którym ukazała się telewizja Eska. Z tej okazji stacja postanowiła zorganizować imprezę, na której tłumnie pojawiły się polskie gwiazdy. Nie zabrakło mnóstwa niespodzianek.

Gorąco? Będzie jeszcze GORĘCEJ! Honorata Skarbek w nowym KLIPIE z hiszpańskim DJ

Gwiazdy na 10 urodzinach Eska TV

28 maja na antenie stacji zagościła urodzinowa ramówka. Między klipami zobaczyć można życzenia urodzinowe i wspomnienia gwiazd z ostatnich 10 lat. Nie zabrakło również archiwalnych materiałów pokazujących jak zmieniała się stacja, prowadzący, gwiazdy czy muzyczne trendy w Polsce.

Z tej okazji imprezę postanowiły zaszczycić polskie gwiazdy. Na urodzinach Eska TV pojawiła się Sandra Kubicka. Modelka tego wieczoru postawiła na krótką, złotą sukienkę, która idealnie opinała zgrabne ciało. Sandra zdecydowała się na skromny makijaż, oczy wyglądały na prawie nieumalowane.

Oprócz modelki na ściance pojawiła się również Gosia Andrzejewicz, która ubrała się w czarny total look. Marynarkowa sukienka z delikatnie rozkloszowanym dołem była skromną lecz efektowną stylizacją. Obecna na imprezie była również Honorata „Honey” Skarbek, w srebrnej stylizacji z bogato zdobionym elementem zakładanym na głowę, przywodziła na myśl Kleopatrę. Zdecydowanie wokalistka skupiała na sobie wzrok wszystkich obecnych, wyglądała bardzo oryginalnie.

ESKA TV jest stacją towarzyszącą. Widzowie razem z nami budzą się, jedzą śniadania, ćwiczą, gotują, sprzątają, bawią się z przyjaciółmi. Właśnie dlatego uznaliśmy, że kluczowe jest wprowadzenie dźwiękowego oznaczenie klipów na które mają polować widzowie. Odbiorcy usłyszą komunikat „UPOLUJ TEN KLIP” dzięki czemu dostaną jasny komunikat teraz podejdź do TV i zrób zdjęcie. Dodatkowo w social mediach będziemy naszym odbiorcom podpowiadać w których godzinach warto polować na klipy – powiedziała Agata Suchecka, szef promocji i marketingu Eska TV.

Za produkcję nowego spotu odpowiadają Producenci Kreatywni ZPR Media.

Która gwiazda według Was była najlepiej ubrana?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Honorata Skarbek odpoczywa od makijażu. Co się stało z jej twarzą?

Rafał Brzozowski odpowiada na HEJT po preselekcjach do Eurowizji 2017!

Żora Korolyov w konflikcie z Sandrą Kubicką. Opublikował PRYWATNE wiadomości od niej

Paulina Koziejowska, fot. AKPA.

Katarzyna Dziurska, Emilian Gankowski, fot. AKPA.

Krzysztof Jankes Jankowski, fot. AKPA.

10 urodziny eski

Sandra Kubicka, fot. AKPA.

Rafał Brzozowski, fot. AKPA.

Robert Burneika, fot. AKPA.

10 urodziny eska TV

fot. AKPA