Sandra Kubicka w ostatnim czasie ma samo pasmo sukcesów. Najpierw przeprowadzka z chłopakiem do luksusowej willi w Miami, później udział w Tańcu z Gwiazdami, zaręczyny z chłopakiem, a wkrótce ślub.

Sandra Kubicka zamieszkała z partnerem! Luksusowe wnętrze robi wrażenie: „Stajemy się prawdziwą rodziną”

Sandra Kubicka bierze ślub

Modelka tydzień temu pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym od Kaio Alves Goncalves (39l.). Biznesmen oświadczył się Sandrze po przylocie do Polski.

Pobieramy się wkrótce. Nie ma znaczenia jak i gdzie… Od kiedy Cię spotkałam, wiedziałam że jesteś tym jedynym. Poznałeś mnie gdy byłam w najsłabszym dla mnie czasie, pomogłeś mi przez to wszystko przejść i nadal przy mnie jesteś. Będę Cię kochać aż do śmierci –  wzruszająco napisała  Sandra Kubicka pod zdjęciem.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Dzisiaj na Instagramie pochwaliła się przymiarkami sukni ślubnych z druhnami. Poszło sprawnie, bo już dzisiaj zakupiła tą jedyną.

Powiedziałam TAK sukni – napisała Kubicka.

View this post on Instagram

I said YES to the dress 😍👰🏼

A post shared by SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka) on

Kim jest narzeczony Sandry Kubickiej?

Od samego początku ich związku Sandra wielokrotnie podkreślała na swoim Instagramie, że Kaio jest miłością jest życia i znalazła mężczyznę, z którym planuje swoją przyszłość. Między nimi zaiskrzyło od razu.

Narzeczony modelki, Kaio jest biznesmenem pochodzącym z Brazylii.  Na co dzień mieszka w USA – na Florydzie, gdzie prowadzi firmę samochodową i doradza w branży IT. Ukochanego Kubicka poznała na początku tego roku. Nie był to dla niej dobry czas. Walczyła z chorobą, która w dużym stopniu miała wpływ na jej życie zawodowe i prywatne – zespół PCOS (policystycznych jajników). W tym samym czasie leczyła złamane serce. Los zesłał jej na jej drogę przystojnego Brazylijczyka, który jak widać, został w jej życiu na stałe.