Fani są zgodni: księżna Kate jest niezwykle fotogeniczna i ma naprawdę mało nieudanych fotek, a przecież jest fotografowana niemal codziennie! Okazuje się, że to zasługa dość prostego triku. Ekspertka ujawniła jego szczegóły na TikToku!

Ekspertka zdradza trik księżnej Kate

Uznana brytyjska  stylistka Miranda Holder opublikowała na swoim TikToku nagranie w którym ujawniła prosty trik, dzięki któremu księżna Kate wygląda tak dobrze na zdjęciach. 

Tak imprezuje książę William z księżną Kate. To NAGRANIE obejrzano już 4 miliony razy!

„Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego Kate Middleton wygląda tak oszałamiająco na swoich zdjęciach?” – zapytała Holder w swoim filmie.

Okazuje się, że chodzi o to, jak trzyma brodę! Ekspertka zauważa, że jej broda nigdy nie wędruje do góry lub do dołu.

„Została po prostu przeszkolona, ​​aby zawsze trzymać brodę równolegle do ziemi”, kontynuował Holder. „Nie przechyla jej w dół, nie przechyla jej do góry – a to zapewnia dobre zdjęcie za każdym razem”.

Według ekspertki można być naprawdę pięknym, ale jeśli nie umie się odpowiednio pozować, nie wygląda się dobrze na fotografiach.

Księżna Kate przyćmiła wszystkich podczas finału kobiecego Wimbledonu

Po latach pracy z supermodelkami, celebrytami i modelami mogę ci powiedzieć, że możesz być najpiękniejszą osobą na świecie i wciąż możesz mieć okropne zdjęcia” – zaznaczyła. „Więc tak naprawdę chodzi o twój stosunek do aparatu i to, jak trzymasz swoją szczękę

Co o tym sądzicie?

@themirandaholder Try it and see! #katemiddleton #katemiddletonstyle #personalstylistonline #fashionover40 ♬ Cool Kids (Sped-Up Version) - Echosmith

July 9, 2022, London, London, United Kingdom: Kate Middleton, Tom Cruise , Jodie Comer, in the Royal Box on day thirteen of the Wimbledon Tennis Championships in London.,Image: 706177682, License: Rights-managed, Restrictions: * China, France, Italy, Spain, Taiwan and UK Rights OUT *, Model Release: no, Credit line: Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Kate Middleton, fot. agencja forum

Kate Middleton, fot. agencja forum

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii Północnej fot. PA Images / Forum

Księżna Kate na premierze „No Time To Die” PA Images / Forum