Przez wielu jest uważana za najpiękniejszą kobietę świata i trudno się dziwić. Na widok Megan Fox (28 l.) serca mężczyzn zaczynają bić mocniej. Aktorka jest nie tylko piękna i zdolna, ale także rodzinna. Megan dwukrotnie zostawała mamą. Blisko dwa lata temu temu na świat przyszedł Noah, 12 lutego 2014 roku gwiazda urodziła Bodhi Ransoma. Bardzo szybko wróciła do pracy i na salony, a jej figura wciąż zachwyca.

Sama Megan podchodzi do macierzyństwa i swojej urody z dużym dystansem:

– Kiedy zajmujesz się dzieckiem i nie możesz liczyć na pomoc albo dostajesz jej niewiele, to nie masz czasu, żeby o siebie zadbać. Kiedy miałam iść do programu Ellen DeGeneres, uzmysłowiłam sobie, że nie byłam na pedikiurze od siedmiu miesięcy. Miałam pazury jak Rihanna, tylko że u stóp!– zdradziła w rozmowie z magazynem Cosmopolitan.

Choć paparazzi przyłapują ją stosunkowo często w drodze na rodzinne lunche z pociechami i Brianem Austinem, sama stosunkowo rzadko chwali się swoim życiem prywatnym w sieci. Na Instagramie gwiazdy nowe fotki pojawiają się raz na kilka miesięcy. Wczoraj pokazała bardzo słodki obrazem.

Na zdjęciu widać, jak młoda mama bawi się ze swoim synkiem. Maluch siedzi w chodziku, a mama całuje jego rączki.

Uroczo!

&nbsp

I will give you roots and I will give you wings.

Ett foto publicerat av Megan Fox (@the_native_tiger)

To jedno z najsłodszych zdjęć Megan Fox z synkiem (FOTO)

To jedno z najsłodszych zdjęć Megan Fox z synkiem (FOTO)