Czy wspólny prysznic i pokazywanie swojego życia prywatnego mogą zbliżyć dwie kobiety (Natalia Siwiec rozebrała się w programie – tutaj)? Wszystko wskazuje na to, że tak, ale na krótko. Patrycja Mikuła, która pojawiła się w show Natalii Siwiec jako jej przyjaciółka zza granicy, właśnie przestała pałać do niej sympatią. Podobno zaczęła czuć się wykorzystywana przez psiapsiółkę:

– Nie przyjaźnimy się. Przyjaźniłyśmy się przez miesiąc, tylko do nagrania. Czasami wydaje się, że ktoś jest fajny, że chciałby dobrze dla ciebie, a potem okazuje się, że jest inaczej. Jestem z tych osób, które szybko wyczuwają, czego ktoś ode mnie chce. Czułam się wykorzystana przez Natalię i po prostu powiedziałam sobie do widzenia i na tym kończę przyjaźń – wyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Gwiazda dodała też, że żałuje swojego udziału w Enjoy the view, a w przyszłości zamierza rozważniej wybierać oferty:

– Czuję, że to reality zepsuło mi image i na pewno nic już nie będę robić z Natalią Siwiec i nic z „Enjoy the View”. Wszędzie się mnie pytają, co się między nami wydarzyło. Ale ja już po prostu zamknęłam ten temat, zamknęłam rozdział książki. Idę w swoją stronę, ona idzie w swoją i lepiej, żebyśmy już do tego nie wracały. Mam już kolejne oferty, ale stwierdziłam z menadżerką, że nie będziemy brać wszystkiego, tylko wybieramy to, co jest najlepsze. Myślę, że trzeba po prostu iść w dobrą stronę.

Życzycie jej powodzenia w karierze?

&nbsp

To koniec przyjaźni między Patrycją Mikułą a Natalią Siwiec!

To koniec przyjaźni między Patrycją Mikułą a Natalią Siwiec!