Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub dzień przed wigilią w ubiegłym roku. Zaręczyny i wesele było bardzo długo trzymane w tajemnicy przed mediami. Ich ślubne zdjęcia światło dzienne ujrzały dopiero w Walentynki.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji

Miley Cyrus pochwaliła się seriami zdjęć na swoim Instagramie: „Dziękuję, że zawsze się do mnie nachylasz, by mnie przytulić… obiecuję, że zawsze będę spotykać cię po środku na moich paluszkach! Kocham cię, Walentynko!” – pisała wokalistka.

Po ośmiu miesiącach od ślubu świat obiegła informacja, że małżeństwo jest w separacji. Miley i Liam wydali nawet w związku z tym oświadczenie na łamach „People”.

Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu – czytamy.

Tacy jak MY! Miley Cyrus i Liam Hemsworth robią zakupy spożywcze (ZDJĘCIA)

Przypominamy, że para poznała się na planie filmu „Ostatnia Piosenka” w 2009 roku. Natomiast w ich związku już pojawiały się rozstania. Rok po zaręczynach, czyli w 2013 roku aktorzy rozstali się. Po paru latach znowu się zeszli i wzięli ślub.

Liczymy znowu na takie szczęśliwe zakończenie.

Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem DZIŚ w POLSCE! (ZDJĘCIA)