Miley Cyrus (27 l.) postanowiła jeszcze raz wrócić pamięcią do czasów, gdy na oczach całego świata rozstawała się z Liamem Hemsworthem (30 l.). Wówczas spłynęła na nią fala hejtu a wokalistka była przedstawiana w mediach jako osoba oschła, która zmienia partnerów jak rękawiczki. Miley odniosła się do hejtu i przyznała, że nie wszystko wygląda tak, jak przestawiają to media.

Miley Cyrus komentuje rozstanie z Cody Simpsonem

Miley Cyrus mówi o rozwodzie z Liamem Hemsworthem

Miley Cyrus i Liam Hemsworth uchodzili na parę idealną. Poznali się na planie romantycznego filmu na podstawie powieści Nicolasa Sparksa „Ostatnia Piosenka” i pobrali się 10 lat później. Ich związek przechodził wzloty i upadki, jednak zawrze udawało im się dojść do porozumienia.

Okazuje się, że nie wszystko wyglądało tak, jak w bajce. Miley wyjawiła, że Liam zmagał się z uzależnieniami i nie chciała dłużej tkwić w toksycznej relacji.

Liam Hemworth o latach spędzonych z Miley Cyrus. „To było STRESUJĄCE”

Miley postanowiła rozwieść się z Liamem po zaledwie 8 miesiącach małżeństwa. Opinia publiczna nie ukrywała szoku, a oliwy do ognia dolewały informacje na temat jej nowego związku z kobietą, Kaitlynn Carter. Pojawiły się nawet wspólnie na MTV VMA.

Miley Cyrus z ówczesnym mężem na imprezie Vanity Fair.

Liam Hemsworth, Miley Cyrus. Fot. ZUMA Wire

Miley Cyrus wspomina rozwód

Gwiazda dodała, że o wiele ​​łatwiej było jej poradzić sobie z rozpadem małżeństwa, kiedy zaakceptowała fakt, że ona i Hemsworth nie kochali się tak, jak kiedyś. Cyrus została oczerniona licznymi spekulacjami na temat jej rozwiązłości i przyznała, z tym było jej najtrudniej sobie poradzić.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha musiał być porażką – ciągłe kłótnie i problemy w łóżku

To dla mnie niesamowite, że opinia publiczna myśli, że nie było przerwy w czasie, pomiędzy rozwodem a innymi wydarzeniami – wyjaśnił Cyrus, nawiązując do jej rozwodu z Hemsworth i krótkiego związku z Kaitlynn.

Miley odniosła się do swoich postów na Instagramie, które w tym czasie pojawiały się na jej profilu.

Pewnego dnia jesteś szczęśliwy leząc na dywanie, a następnego dnia całujesz się ze swoją przyjaciółką we Włoszech. Co do cholery? Cóż, minęło trochę czasu pomiędzy tymi wydarzeniami, a inni tego nie widzieli – powiedziała.

Cyrus w rozmowie z gospodarzem podcastu Joe Roganem dodała, że sporo pracowała nad rozwojem osobistym. Przyznała, że nie potrzebuje w swoim życiu mężczyzny, ani kobiety, którzy będą się nią opiekować. Sama równie dobrze potrafi się o siebie zatroszczyć.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Miley Cyrus o OPERACJI, która zmieniła jej życie

Miley Cyrus w obcisłym komplecie sportowym pokazała swoją figurę. Widać, że ostro trenuje brzuch

Miley Cyrus i Cody Simpson nie są już razem!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth przyłapani przez fotoreporterów.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, fot.Forum/BACKGRID USA.

 

Miley Cyrus podczas rozwodu z Liamem wybrała się do Włoch.

Miley Cyrus, fot.Forum/Mega Agency.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w Barcelonie.

Miley Cyrus, Liam Hemsworth, fot.Forum/Mega Agency.