Miley Cyrus rozstała się z wokalistą i aktorem Cody Simpsonem. Para była razem przez 10 miesięcy. Jako pierwszy tę informację podał portal TMZ. Napisał, że para rozstała się już kilka tygodni temu.

Miley Cyrus o rozstaniu z Cody Simpsonem

Miley Cyrus i Cody Simpson nie są już razem!

Miley Cyrus postanowiła zabrać głos jak przy poprzednich rozstaniach. Potwierdziła rozstanie z Cody Simpsonem.. Natomiast podkreśla, że zamierzają nadal utrzymywać ze sobą kontakt:

Wyszło na jaw, że ja i mój chłopak rozstaliśmy się. Zostało to potwierdzone przez „wiarygodne źródło”, mimo że nikt nie jest wiarygodny w kwestii związku z wyjątkiem osób, które są w niego zaangażowane. Właśnie zdecydowaliśmy, kim chcemy być, czy chcemy się zajmować, więc nie róbcie z tego jakiejś dramatycznej historii, jeśli w przyszłym tygodniu będziemy spędzać razem czas na pizzy. Jesteśmy przyjaciółmi od 10 lat i nadal nimi będziemy, więc po prostu nie róbcie z tego czegoś, czym nie jest – napisała Miley Cyrus.

Miley Cyrus kupiła LUKSUSOWY dom za blisko 5 milionów dolarów. Garderoba robi wrażenie

Informacja o rozstaniu wyszła na jaw w dniu wydania nowego teledysku piosenkarki „Midnight Sky”. Niestety piosenka została przyćmiona newsami o rozpadzie związku.

Miley Cyrus z chłopakiem na zakupach. Cody Simpson jest prawie łysy (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus i Cody Simpson. Fot. CPR/WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson. Fot. CPR/WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson

Miley Cyrus, Cody Simpson fot.Forum/Backgrid USA.