Związek Miley Cyrus (27 l.) i Cody Simpsona (23 l.) budzi ogromne zainteresowanie zarówno mediów, jak i fanów. Ostatnio informowaliśmy, że Simpson zdradził jakie ma nastawienie do małżeństwa. Okazało się, że nie myśli o tym za dużo i czuje, że jest za młody, by podjąć taką decyzję. Wiemy, co myśli Miley Cyrus o nonszalanckim podejściu swojego chłopaka do małżeństwa.

Cody Simpson o związku z Miley Cyrus. Będzie ślub? „Wierzę w małżeństwo, ale…”

Miley Cyrus chce ślubu z Cody Simpsonem?

Miley Cyrus ma już za sobą jeden ślub. Wokalistka przez lata była związana z Liamem Hemsworthem. Po rozwodzie związała się z Simpsonem i wydaje się, że w końcu jest szczęśliwa. Para chętnie zdradza szczegóły swojej relacji w wywiadach i widać, że naprawdę się kochają i troszczą o siebie.

Miley podziela zdanie Cody’iego i też nie chce szybko wychodzić za mąż.

Miley nie wie, co przyniesie przyszłość, ale gdy nadejdzie odpowiedni moment, jest zdecydowanie otwarta na pomysł małżeństwa – zdradziła osoba z otoczenia Cyris w rozmowie z HollywoodLife.

View this post on Instagram

captain’s dance with the devil

A post shared by Cody Simpson (@codysimpson) on

Miley i Cody nie chcą pośpieszać swojej relacji. Oboje bardzo cenią swój związek i nie chcą w żaden sposób wywierać na sobie presji. Czują się ze sobą bardzo swobodnie i zamiast planowania wolą żyć chwilą.

Nie minął jeszcze nawet rok, odkąd Cyrus zakończyła ośmiomiesięczne małżeństwo z Liamem Hemsworthem w sierpniu 2019 r. Miley i Liam sfinalizowali rozwód styczniu 2020 r,  – dlatego wokalistka nie zamierza prędko zakładać białej sukni z welonem.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chris Hemsworth wypowiedział się na temat brata, Liama. Wbił szpilę Miley Cyrus!

Liam Hemworth o latach spędzonych z Miley Cyrus. „To było STRESUJĄCE”

Miley Cyrus już ustawiła sobie chłopaka? Cody Simpson DOSŁOWNIE nosi ją na rękach

Miley Cyrus i Cody Simpson w namiętnym pocałunku.

Miley Cyrus, Cody Simpson, fot.Forum/

Miley Cyrus cała na czarno przyłapana przez fotoreporterów.

Miley Cyrus, fot.Forum/Mega Agency