Adoptowana córka Lionela Richiego – Sofia Richie (25 l.) uznawana jest za totalną „IT girl”. Podobno to ona dyktuje uliczne trendy. Zaskoczone? Małżonka multimilionera Elliota Grainge’a od lat lansuje trendy, a po cichu, zaraz obok Bieberek i Kardashianek, wygrywa w rankingach miłośniczek mody.

Sofia Richie w najmodniejszym zestawie sezonu. Masz to w szafie

Sofia Richie stawia mocno na trendy z lat 90. i początku 2000. Łączy i miksuje je często z niecodziennymi dodatkami, ale wszystko zawsze pozostaje proste i stylowe. Teraz jednak zaskoczyła, gdy na ulicach Nowego Jorku pojawiła się w spódnicy do kostek w stylu lat 50.

Sofia Richie w niecodziennym stylu lat 50.

Sofia Richcie założyła długą spódnicę w czerwono-białą kratkę „vichy” z Maison Aaia, płaskie buty Manolo Blahnika, torbę „Kelly” od Hermesa, zegarek Patka Phillippa, biżuterię Davida Yurmanna i okulary przeciwsłoneczne Yves Saint Laurent.

Sofia Richie w garniturze Maffashion

Celebrytka połączyła wyrazisty element z postaci spódnicy z obniżonym stanem z prostym białym topem bez rękawów. Look, który wydawałby się tym na „wielkie wyjścia”, Sofia Richie ograła w piękny, luźny sposób. Okazuje się, że efektowne ciuchy można nosić na co dzień.