Emma Stone (32 l.) – podobnie jak jej wiele koleżanek z branży – jest regularnie posądzana o ciążę. Pierwsze poważne plotki o odmiennym stanie laureatki Oscara za pierwszoplanową rolę w filimie ” La La Land” pojawiły się we wrześniu i wszystko wskazuje na to, że nie były one wyssane z palca i Emma wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko

Emma Stone jednak wzięła ślub? Pierścionek na jej palcu wygląda jak OBRĄCZKA

Emma Stone – ciąża

Choć pandemia nie sprzyjała paparazzi, to w końcu udało się przyłapać aktorkę prezentującą pokaźny ciążowy brzuszek. Zdjęcia ciężarnej gwiazdy opublikował „Daily Mail”.  Wcześniej media ekscytowały się kwestią ślubu gwiazdy, który z uwagi na pandemię miał zostać odwołany. Ostatecznie Emma Stone i Dave McCary powiedzieli sobie „tak” podczas sekretnej ceremonii.

Reporterzy przyłapali Emmę podczas spaceru ulicami Los Angeles. Gwiazda miała na sobie wygodny sportowy strój składający się z czarnej bluzy i leginsów. Przed wścibskimi spojrzeniami osłaniała ją czapka z daszkiem, a usta zakryła obowiązkową maseczką.

Szczęśliwa Emma Stone chwali się pierścionkiem zaręczynowym. Nie za mały kamień?

Czy Emma zdecyduje się – wzorem koleżanek z branży – na ciążową sesję? To raczej mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę, że aktorka niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z mediami. Do dziś nie wiadomo nawet, jak wyglądała suknia ślubna gwiazdy. Wyjątkową sytuacją, w której Emma zaprosiła fanów do życia prywatnego było ogłoszenie jej zaręczyn.

Myślicie, że aktorka zrobi wyjątek i pojawi się na okładce kolorowego magazynu?

Emma Stone i Dave McCary

Fot.Instagram/_emmastoneofficial_

Emma Stone i Dave McCary idą z zakupami

Emma Stone, Dave McCary/fot. Forum

Emma Stone na gali rozdania Oscarów

Emma Stone na gali rozdania Oscarów. REUTERS/Mario Anzuoni