W lutym 20219 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka. Syn pary urodził się w luksusowej klinice w Los Angeles. Kulig przebywała wówczas w Stanach Zjednoczonych w związku z promocją filmu „Zimna wojna”. Aktorka rzadko porusza kwestie prywatne i rzadko publikuje też takie zdjęcia. Tym razem zaskoczyła swoich obserwatorów.

Joanna Kulig szczerze opowiedziała o kryzysie w małżeństwie: „”Nie jest łatwo w tych zawodach nieustannie utrzymywać się w radości”

Joanna Kulig pokazała syna

Film „Zimna wojna”, który był nominowana do Oscara został bardzo dobrze przyjęty nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a to przełożyło się na karierę Joanny Kulig. Odtwórczyni głównej roli szybko zaczęła dostawać nowe propozycje współprac, np. rolę w produkcji Netfliksa pod tytułem „The Eddy”. Aktorka ma teraz dużo zawodowych obowiązków i w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia głównie związane z jej pracą.

Ostatnio miała nieco wolnego czasu i spędziła go z synem, którego zabrała na zimowe zakupy do jednego z butików. Kulig pochwaliła się wspólną fotką i choć nie pokazała twarzy dziecka to widać, że kolor włosów ma po mamie. Chłopiec rośnie jak na drożdżach!

Joanna Kulig pokazała syna

Joanna Kulig z synem/fot. Instagram/joannakulig_official

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Kulig na pierwszej fotce po porodzie

Joanna Kulig zdradza kulisy pracy w Hollywood: ludzie mają przyklejony uśmiech

Joanna Kulig na ściance

Joanna Kulig/fot. AKPA

Joanna Kulig na ściance

Joanna Kulig/fot. AKPA