Anna Mucha (41 l.) po rozstaniu z Marcelem Sorą, z którym na dwójkę dzieci, związała się z Jakubem Wonsem. Podobno para zna się od lat: poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień i najpierw połączyła ich przyjaźń, a potem zrodziło się silniejsze uczucie.

Anna Mucha WŚCIEKŁA się na tabloid: „ROZNIOSĘ was!”

Anna Mucha pokazała Jakuba Wonsa

Anna Mucha do tej pory nie pokazywała nowego partnera w mediach społecznościowych. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie z prapremiery filmu „Kogel Mogel4”. Aktorka pozuje w pięknej sukni z Jakubem Wonsem na ściance.

WOW! Anny Muchy w takim stroju jeszcze nie widzieliście

Spójrzcie tylko, jak Jakub się na nią patrzy! To musi być szczęśliwy związek.

Miłość, partnerstwo, szacunek i przyjaźń!!! Wspaniali jesteście!

Przepięknie wyglądacie

No Ania nic dodać, nic ująć, wyglądacie na szczęśliwych – piszą fani.

Czym zajmuje się Jakub Wons?

Kuba ma 38 lat i poszedł w ślady ojca zostając aktorem. Mężczyzna urodził się w Warszawie i tutaj też mieszka.  Z Anią znają się od dawna, bo Kuba jest również jej przyjacielem. Do tej pory każde z nich było w związku, ale teraz – gdy oboje byli singlami postanowili dać sobie szansę i okazało się, że świetnie się dogadują.

Kuba swoją karierę związał z aktorstwem. Jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym. Oprócz tego zajmuje się również reżyserią i produkcją sztuk teatralnych.

Można go było zobaczyć w takich serialach jak: „M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Na dobre i na złe” oraz „Ojciec Mateusz”. Od 2018 roku regularnie występuje w serialu „Klan”, gdzie wciela się w rolę Roberta.

Anna Mucha znów kusi na Instagramie. Pozuje NAGO w wannie

Anna Mucha w puchowej kurtce

Anna Mucha fot. Piętka Mieszko/AKPA

Anna Mucha na ściance

Anna Mucha/fot. AKPA

Anna Mucha w krótkiej sukience i szpilkach

Anna Mucha w krótkiej sukience i szpilkach fot. Krzysztof Kuczyk / Forum