Keanu Reeves (58 l.) i jego dziewczyna, Alexandra Grant (50 l.) pojawili się na czerwonym dywanie podczas gali Muzeum Sztuki Współczesnej w Los Angeles. Para wzbudziła wiele emocji, gdyż w pewnym momencie zaczęła się całować w światłach fleszy fotoreporterów.

Czemu Matthew Perry nienawidzi Keanu Reeves’a?

Keanu Reeves oczywiście zwrócił uwagę fanów, że całując swoją ukochaną nie zamykał oczu. Ich związek znany jest z tego, że para utrzymuje swoje życie codzienne w tajemnicy. Może to jest właśnie ich gwóźdź do związkowego sukcesu?

Gwiazda „Johna Wicka” wyglądała elegancko w klasycznym czarnym garniturze, zaś Grant miała na sobie elegancką czerwoną suknię w kwiaty ozdobioną dużym kwiatem na szyi i marszczeniami u dołu.

Keanu Reeves i Alexandra Grant

Para zwykle pozostaje stosunkowo poza medialnym radarem, ale widać, że Keanu Reeves jest po prostu szczęśliwy. Wyznał to również w wywiadzie do marcowego wydania magazynu People.

Słodko! Keanu Reeves poszedł na ślub pewnej brytyjskiej pary

Zapytany o to, kiedy ostatnio odczuwał radość, odpowiedział: „Kilka dni temu z moim Kochaniem”, wyznał,  „Byliśmy w łóżku. Byliśmy połączeni. Śmialiśmy się i chichotaliśmy. Czułem się świetnie. Po prostu miło było być razem”, dodał.