Gwiazdy chętnie dzielą się na Instagramie szczegółami ze swojego życia prywatnego. Które ze zdjęć uzyskały najwięcej polubień w 2017 roku? Domyślacie się, kto znajduje się w rankingu? Zobaczcie!

Te bliźniaczki są gwiazdami na Instagramie. Wszystko przez TEN szczegół

Na pierwszym miejscu znajduje się zdjęcie ciężarnej Beyonce, które uzyskało ponad 11 milionów polubień! 8 milionów było już po 24 godzinach od dodania.

Na drugim miejscu znalazło się zdjęcie, które zostało dodane całkiem niedawno. To rodzinna fotografia Cristiano, wrzucona po urodzeniu dziecka. Od 12 listopada uzyskała już 11 milionów polubień.

A Alana Martina acaba de nascer! Tanto a Geo como a Alana estão muito bem! Estamos todos muito felizes! ❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ostatnie miejsce na podium należy do Seleny Gomez. To zdjęcie ze szpitala, którym oznajmiła, że miała przeszczep nerki. Znalazło się pod nim ponad 10 milionów serduszek.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

W tym roku niekwestionowaną królową Instagrama była Beyonce. Czwarte miejsce również należy do niej. Zdjęcie z bliźniakami uzyskało ponad 10 milionów lajków.

Sir Carter and Rumi 1 month today. 🙏🏽❤️👨🏽👩🏽👧🏽👶🏾👶🏾

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

Wyprzedziła DEYNN i MAFFASHION. Kto rządzi na Instagramie?

Na piątym miejscu znów Cristiano i jego zdjęcie z bliźniakami – Mateo i Evą. Uzyskało ponad 8 milionów polubień.

So happy to be able to hold the two new loves of my life 🙏❤

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wniosek? Fani bardzo cieszą się z narodzin dzieci gwiazd!