Anna Lewandowska (29 l.) z wielkim sentymentem wspomina swe dzieciństwo. W jednym z wywiadów opowiadała, że nie było im łatwo:

Fanki na widok nowego zdjęcia Lewandowskiej: Za bardzo się odchudziła!

Ja kiedyś tych pieniędzy nie miałam. Naprawdę nie miałam. Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu – mówiła Magdzie Mołek.

Sytuacja stała się trudna po tym, jak rodzice Anny rozstali się:

To była największa szkoła życia. Jak byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. (…) Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia – wspominała Anna.

Jak widać mama Klary zachowała też dobre wspomnienia z dawnych lat. Świadczy o tym zdjęcie, jakie wrzuciła na Instagram:

🙈🙈jak widać od małego eksperymenty😝w kuchni 🍴🍲 Haha… a stylówka też niczego sobie 😂😂😂 – pisze Lewandowska pod fotką, na której widać ją i jej brata w kuchni. Anna próbuje jakąś potrawę z garnka.

Fani zrozumieli i poczuli klimat:

Na Insta Anny Lewandowskiej nastąpiło zmiażdżenie hejterki

Najlepsze czasy! Nic nie było a tak naprawdę wszystko się miało!😄
Jakie czasy taka stylówka 😂
Normalny, polski dom
– piszą.