Rozwód Toma Cruisa i Katie Holmes był dla ich córki szczególnie przykrym doświadczeniem. Dziewczynka stała się krnąbrna i widać było, że stres powoduje u niej bardzo skrajne reakcje. Matka miała poważny problem, żeby nad nią zapanować.

Co takiego Tom Cruise zrobił Katie Holmes, że tyle lat ukrywała nowy związek

Ojciec również nie zachowuje się w porządku w stosunku do Suri Cruise. Okazuje się, że aktor nie chce widywać swojej córki.

W trakcie rozwodu Tom Cruise dostał możliwość spotykania się z córką przez 10 dni w miesiącu. Zgodnie z doniesieniami US Weekly aktor nie korzysta z tego prawa. W ogóle nie chce widywać swojego dziecka.

Religia w stylu gwiazd

Dlaczego podjął tak przykrą decyzję? Chodzi oczywiście o… religię. Tom Cruise jest dumnym przedstawicielem Scjentologów, uważanych przez wiele osób za najbardziej restrykcyjną sektę świata. W trakcie rozwodu Katie Holmes i Suri zostały wyłączone z ich kościoła, tym samym zrzekając się praw członkowskich.

Tom Cruise badał ją przez sonogram? Katie Holmes o koszmarnych plotkach

To właśnie z tego powodu Tom nie chce widywać się z Suri. Cruisowi nie odpowiada, że jego córka nie jest członkinią wyznawanego przez niego kościoła.

Jak myślicie, aktor postępuje słusznie?

Tom Cruise NIE CHCE widywać córki. Światło ujrzały nowe informacje!
Tom Cruise NIE CHCE widywać córki. Światło ujrzały nowe informacje!