Po tym, jak Tom Cruise (60 l.) i Shakira (46 l.) zostali sfotografowani podczas Grand Prix Formuły 1 w Miami w ostatni weekend świat obiegła informacja o potencjalnym nowym romansie gwiazd. Taka para dopiero namieszałaby w świecie mediów. Fani okazali swój entuzjazm w social mediach, „Utrzyj Tomem nos Gerarda”, brzmiał jeden z komentarzy.

Tom Cruise i Shakira widziani razem

Teraz serwis plotkarski Page Six donosi, że podobno Tom Cruise, „Jest bardzo zainteresowany Shakirą […] Jest chemia”.

Tom Cruise jest singlem i jednym z najbogatszych aktorów w historii Hollywood. Każdy zna jego imię. Zaś Shakira rozstała się po ponad dekadzie z Gerardem Piqué (36 l.), w czerwcu zeszłego roku w związku z zarzutami, że miał romans ze swoją obecną dziewczyną, Clarą Chia Marti. Para ma dwoje dzieci Sashę (8 l.) i Milana (10 l.).

Tom Cruise i Shakira razem?

Informator zdradził również, że Tom Cruise był tak zachwycony Shakirą, że rzekomo wysłał jej kwiaty po ich pierwszym spotkaniu podczas wyścigów Formuły 1 w Miami.

Tom Cruise przeprasza przechodniów za hałas, po czym skacze z klifu…

Shakira potrzebuje miękkiej poduszki, na której mogłaby się położyć po tej tragedii z Pique i to może być Tom […] Cruise jest atrakcyjnym facetem i jest utalentowany, dodaje informator w rozmowie z Page Six.

Podobno ważną dla Toma Cruise’a sprawą jest również to, że Shakira jest od niego niższa. Kolumbijska piosenkarka ma 157 cm wzrostu, zaś Tom Cruise 170 cm.