Anna Walter ostatnio udzieliła wywiadu „Super Expressowi”, w którym wyznała, że Tomasz Komenda nic dziecku nie daje i musiała zgłosić sprawę do sądu. Przypominamy, że mężczyzna tuż po uniewinnieniu poznał Annę na portalu randkowym, szybko się zaręczyli i powitali na świecie syna Filipa, który dziś ma już 2,5 roczku.

Tomasz Komenda znów będzie walczył w sądzie! Matka jego dziecka go pozwała

Tomasz Komenda odsunął się od rodziny?

Para po niespełna 2 latach się rozstała. Dziś Annie Walter nie wystarcza na życie z 2,5-letni dzieckiem, musi szukać pomocy:Tomek nie dał dziecku nic. Jestem z Filipem w tak trudnej sytuacji materialnej, że obecnie czekam w kolejce na przydział lokalu socjalnego we Wrocławiu. Tak wygląda nasza rzeczywistość. Czasem, nie było mnie stać na opłacanie rachunków za wynajmowane mieszkanie. Chciałam wrócić do pracy, chociaż na pół etatu, ale Filip po pójściu do żłobka, zaczął często chorować” – tłumaczyła. 

Tomasz Komenda i jego ukochana przeżywali ciężkie chwile – bali się o życie dziecka

To jednak nie wszystko! Anna Walter wyznała, że Tomasz Komenda nie ma kontaktu z mamą, co jest bardzo zadziwiające. To ona cały czas wierzyła w niewinność syna, odwiedzała go w wiezieniu i walczyła o uwolnienie Tomka.

Okazuje się, że Filip ma częstszy kontakt z babcią niż tatą:

Mamy ze sobą kontakt, widujemy się, wspiera mnie. Widuje się z wnusiem, ale bardzo rzadko. Nie jesteśmy pokłócone. Tomek zerwał kontakt praktycznie ze wszystkimi. Z częścią rodziny utrzymuje, a część rodziny odrzucił, w tym właśnie mamę – wyznała. 

Tomasz Komenda w końcu otrzymał ODSZKODOWANIE. Ile pieniędzy dostał?

Tomasz Komenda wyszedł na wolność

Tomasz Komenda wyszedł na wolność fot. Krzysztof Zatycki / Forum

Konferencja prasowa Tomasza Komendy po uniewinnieniu przez Sad Najwyzszy Fot. Michal Dyjuk / Forum

Teresa Klemańska, Tomasz Komenda

Konferencja prasowa Tomasza Komendy po uniewinnieniu przez Sad Najwyzszy Fot. Michal Dyjuk / Forum