Tomasz Komenda, w 2018 roku wyszedł z więzienia po 18 latach – był oskarżony o gwałt i morderstwo, ale okazało się, że jest niewinny. Dziś układa życie na nowo, a bracia Collins zaoferowali mu pracę w ich fundacji. Jak mu się podoba?

Tomasz Komenda ma NOWE zęby. Dentysta pokazał jego metamorfozę!

Tomasz Komenda o pracy u braci Collins

Tomasz Komenda wcześniej pracował na myjni samochodowej, jednak był tam traktowany jako „żywa atrakcja”. Kiedy dowiedział się o tym Rafał Collins, postanowił zaoferować mu pracę w fundacji na dobrych warunkach – wiele obowiązków może wykonywać zdalnie, dzięki czemu będzie w domu z narzeczoną i dzieckiem, które wkrótce przyjdzie na świat.

Tomasz Komenda przyjął pracę u Rafała Collinsa – czym będzie się zajmował?

Teraz na Instagramie Fundacji Braci Collins, pojawiły się zdjęcia z Tomkiem. Pomaga on roznosić posiłki dla weteranów Powstania Warszawskiego.

Wyobraźcie sobie teraz, że nie wszyscy mają wnuki, dzieci czy miłych sąsiadów, którzy pójdą za nich na zakupy albo zrobią rano kanapkę. Część z nich to osoby samotne lub chore, które całe dnie spędzają zamknięte w czterech ścianach. Mimo starań Domu Wsparcia dla Powstańców niestety część z nich to osoby, które bywają G Ł O D N E (…) Pomagaliśmy podczas pierwszego lockdownu, pomagamy i teraz. W szczególności jest to niezbędne dziś, gdy osoby powyżej 70-go roku życia nie mogą się swobodnie przemieszczać.

Matka Tomasza Komendy o pracy syna u braci Collins: „Żeby tylko one nie pogubiły się tak, jak Tomek”

Tomasz Komenda zabrał głos i powiedział, że pomaganie sprawia mu dużo satysfakcji.

To jest niesamowite, że robiąc coś dobrego dla kogoś ma się z tego tyle frajdy. Nigdy nie sądziłem, że będę miał okazje poznać osoby z Powstania, a co dopiero coś dla nich zrobić. Mega!

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda fot. Michal Dyjuk / Forum

Tomasz Komenda ma nowe zęby

Tomasz Komenda ma nowe zęby fot. Instagram/piotrtrafidlo_multident

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter

Tomasz Komenda z partnerką Anną Walter, fot. AKPA/AKPAz