Wczoraj relacjonowaliśmy Wam przebieg dwóch castingów do Top Model. Zostań modelką. Dziś chcemy Wam pokazać zdjęcia dziewczyn, które dostały się do 2. etapu.

Oto one:

Paulina Sabrina Alaw, Miss Ziemi Siedleckiej. Niska, ale ambitna. Chce walczyć twarzą, twierdzi, że ma talent prezenterski (cokolwiek to znaczy).

\"\"

\"\"

\"\"

Karolina HenningDawid Woliński powiedział o niej \”lasunia\”. Dziewczyna miała ciężkie życie, dlatego uważa, że jej atutem jest \”twarda skóra\”. Jurorzy zwrócili uwagę na niesamowite spojrzenie Karoliny.

\"\"

\"\"

\"\"

Oliwia Downar-Dukowicz – właścicielka najładniejszego biustu, skromna i urocza. Trochę nieśmiała. Jurorom \”sprzedała\” historię o smutnych latach dorastania, gdy ważyła prawie 80 kg i nie miała przyjaciół.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Magda Roman – usłyszała, że ma twarz stworzoną do modelingu, dowiedziała się też, że ma \”boczki\” i musi schudnąć. Zapowiedziała, że na warzywnej diecie zrzuci 10 kg.

\"\"

\"\"

\"\"

Wiktoria Driuk – zapamiętamy ją, jako właścicielkę dużego tatuażu przedstawiającego węża. To symbol niezależności – stwierdziła rockowa dziewczyna. Wiktoria rozłożyła na łopatki Marcina Tyszkę, gdy zlizywała sok pomarańczowy ze swego ciała. Było gorąco!

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Michalina Manios – bohaterka najbardziej poruszającej historii. Urodziła się z cechami płciowymi zarówno męskimi, jak i żeńskimi. Mając 18 lat przeszła operację i z Michała zamieniła się w Michalinę.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

Dorota Trojanowska – do tej pory spełniała się jako mama, teraz chce spełnić swoje marzenia. Dawid Woliński zaznaczył, że jeszcze nie widzi jej w modelingu, ale… Ona sama wydała się nam sympatyczna i mądra. Trochę ćwiczeń i powinno być super!

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"