Monika Miller (23 l.) mimo młodego wieku szturmem weszła do świata show-biznesu. Jako fotomodelka podpatrywała najlepszych makijażystów w akcji. Na sesjach zdjęciowych Monika dowiedziała się o ciekawych trikach jak i patentach w dbaniu o skórę. Zapytaliśmy ją, bez jakich kosmetyków nie wyobraża sobie swojej pielęgnacji. Sprawdźcie sami!

MONIKA MILLER zdradza JAK RYSUJE idealną kreskę na powiece i opowiada o tym, jak dba o CERĘ (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Jakie triki Moniki Miller podpatrzyła na sesjach zdjęciowych?

Monika jako modelka spędziła wiele godzin na planach zdjęciowych. Jak wiadomo makijaż do zdjęć musi być cięższy i bardziej kryjący niż ten wykonywany codziennie. Co za tym idzie będzie obciążał naszą cerę, jednak wykonując odpowiedni demakijaż możemy przestać obwiać się zapchanych porów czy pojawiających się nieprzyjaciół na naszej twarzy. Monika by przedłużyć trwałość makijażu poleca stosowanie baz i mgiełek utrwalających, które aplikuje się jako ostatni krok podczas wykonywania make-up’u.

Za każdym razem kiedy jestem malowana, wizażyści używają dobrze nawilżających i wygładzających cerę baz. Także na koniec makijażu używają mgiełek i fixerów, które utrwalają makijaż. Polecam się w takie zaopatrzyć, jeżeli mamy w planach wyjście na dłuższy okres czasu – powiedziała w wywiadzie

Ulubione kosmetyki Moniki Miller! Zdjęcie z Instagrama:

Monika nie zgadza się z stwierdzeniem „tanie, musi oznaczać złe” a najlepszych przykładem jest jej kosmetyczka. Miller używa zarówno produktów z wyższej półki cenowej jak i tych, które możemy znaleźć w drogerii. Jak każda kobieta lubi testować nowości, jednak ma kilka ulubionych kosmetyków, które namiętnie używa i do których zawsze wraca. Jak sama powiedziała w rozmowie, „wszędzie je ze sobą zabiera”, co musi świadczyć o ich rewelacyjnym działaniu.

Moje TOP5, które zawsze zabieram ze sobą to: 1.Primer Chanel Le Blanc (209,00 zł) 2.Żel myjący 3w1 Garnier ( w granicach 20,00 zł) 3.Arbuzowa maseczka rozświetlająca MILK makeup 4.Krem GLAMGLOW dream duo (229,00 zł) 5.Wiśniowa pomadka do ust Carmex (około 12,00 zł)

A jakie są wasze must-have jeżeli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne? Przywiązujecie się do konkretnych produktów czy może lubicie testować nowe rzeczy? Możecie pisać na [email protected]

Czekamy na Wasze wiadomości!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Z tym problemem borykają się nie tylko nastolatki. Jak żyć z cerą trądzikową?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój przepis na piękną skórę i zgrabną figurę (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Kendall Jenner narzekała na trądzik; na Instagramie pokazała twarz bez makijażu

Monika Miller

scena z: Monika Miller, fot. Podlewski/AKPA

Monika Miller

fot. AKPA